YVES ROCHER COMME UNE EVİDENCE İNTENSE

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Başlığı yoktu; olmazsa olmaz dedik ve açtık.
İçeriği: Gül, pralin, yasemin ve beyaz odunsu notalar.
İçeriğinde olmasa da ben tatlı meyve kokuları da alıyorum. Pralin genelde parfümlere sentetik bir koku verirken, buradaki muazzam kaliteye kalite katmış. Yasemin zaten muhteşem bir çiçek. Gülün yanına hep yakışır. Odunsuluğu aman aman çok fark edemedim ben. Çok romantik bir koku. Özellikle karşı cinsle ilk buluşmada kullanılabilecek kadar kibar, naif, uçujş uçuş bir parfüm. Bence risksiz bir koku ancak sıradan bir koku değil. Kesinlikle değil. Klasik Comme Une Evidence'nin ve elbette bu parfümün de atası Guerlain İdylle'den bile güzel kokuyor. Evet, bunlar Guerlain çakması ancak inanın kaliteli çakmalar bunlar. Hatta İntense olanı, İdylle'den bin kat güzel ve sıkı durun: DAHA KALICI VE YAYILIMI YÜKSEK. Ben bir ara Boyner'den İdylle almıştım, bende hiç kokmamıştı. Oysa bu parfüm varlığını uzun süre hissettiriyor. Şimdi fiyatlara da baktım: 194 tllik Evidence İntense, 1007 tllik İdylle'e kafa tutuyor cancağızım...
Parfüm kimlere göre? Ağır migren-alerjik astımlı kadınlar hariç herkese göre. Yaş grubu falan ayırmaya da gerek yok, her yaşa uyar.
Mevsimi: Çok sıcak günler hariç her mevsime uyar.
Hediyeliğe uygun mu: Tamamen risksiz bir koku sadece gül kokusu sevmeyenlere olmaz.
Yayılım, kalıcılık: Bunlar da yeter seviyede.
Fiyatı da şu anda 194 tl. Çok uygun değil ama yine de 1000 tl.lik parfümlere göre bulunmaz fırsat...
Selamlar, sevgiler efendim.

ERGUN

Administrator
Yönetici
gül ve pralin kombosunu begendiyseniz, lancome oud bouqet i mutlaka denemenizi öneririm. bu kombinasyonun en iyi icrası.