Yayılımı en iyi parfümler

Murat64

Pure Parfum
Şu ana kadar Jubilation’ı geçebilen olmadı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

burhany

Founder Member
Satış Onaylı
Amouage Opus V , Bond Amber , Tom Ford Tobacco Vanille,Kilian Don't Be Shy

baron

Eau de Parfum
Çok parfüm denedim.Sevdiğim parfümlerim bende hep etkisiz oldu.Performans olarak joop homme dan iyi bir parfüm yok.Ama kokusu berbat.

Şuan kullandığım parfümler arasında Ysl Kouros baya güçlü.Öyleki ilk 1 saat evden çıkamıyorum sıkınca.

Mertus

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Hayret kimse Nasomatto yazmamış. Ben baraonda ve pardon denedim. Hem kalıcılık hem yayılım efsane düzeyde. Parfümün fazlar arası geçişi neredeyse 1 gün sürüyor buradan bir fikir edinebilirsiniz.

maksimum warp

Eau de Toilette
Montale red aoud, aralarına Amouage interlude, PDE ambre russe, Tobacco vanille'in de dahil olduğu bir çok güçlü parfümden daha kalıcı ve yayılımı kuvvetli bir parfüm. Lakin kokusu o kadar katlanılmaz ki migreni olan intihar etmek bile isteyebilir.

baron

Eau de Parfum
Versace Eros ta listeye eklenebilir.Yalnız bu kokuda reformüle olmuş.2015 batch olanı hem farkedilir hemde kalıcılık olarak canavar gibiydi.Şuan elimdeki 2017 batch ilk 2 saat farkedilirlik olarak iz bırakan cinsten.Ama sonra ciddi bir düşüşe geçiyor.

Birde 2012 yılında kullandığım Xeryus Rouge da 10 saat sonra rahat bir şekilde hissediliyordu.O da reformüle oldu.Elimdeki 2017 olanı 1 saatte uçuyor.Bu parfümlerin reformüle olma yılları belli mi acaba? Ona göre ikinci el alalım :)

Esinsy

Eau de Cologne
Giorgio Armani - Eau D'aromes turunçgillerle muazzam bir açılışı var. Yaylım ateşi bir erkek için :D

UMUT KORKUT

Perfume Lover
Satış Onaylı
mfk satin oud mood bond amber bana göre xerjoff 1888 bu üçünün yayılımı bana göre çok çok iyi