Yarın ne kullansam? Hangisini Fıslatsam?

Tamer

Eau de Toilette
Bir parfum sever olarak hayatim parfumleri dusunmek ike geciyor. Sanirim abartiyorm. Buyuk ve ici dolu bir parfum dolabim yok lakin elimdekiler dahilinde hergece yatmadan yarin hangisini fislatsam die aklimdan geciriyorm. Acaba tedavilik bir durumdayim parfum seven dostlar?:oops:;)
Yarin ne fistlatsam sorumun bu geceki cevabi YSL M7 oud oldu umarim yarin sicakta cok baymayacaktir.
Gece sizlerinde yatarken aklindan boyle fikirler geciyormu? Geciyorsa paylasirmisiniz. Sabahi beklemeden bikeklerini misleyenlere hos kokulu geceler.;)

U

Ustad

Misafir
Açıkcası parfümlerim için yeni bir dolap almanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Aklımdaki kokuyu bulmak için dolabı karıştırmaya üşeniyorum o yüzden de genelde ön sıralarda ne görüyorsam onu kullanıyorum

erbay

Extrait de Parfum
Ben elimdeki "ucuzmuş alayım da günlük kullanırım" diyerek aldığım ama birkaç fıslamadan sonra basit bulup kullanmadığım parfümleri elimden çıkardım ve elimde sadece as kadroyu bıraktım bu yüzden artık zorluk çekmiyorum :)

Tamer

Eau de Toilette
Kislik olarak dusunulsede yaz mevsiminde dahi ismini sordurtan bir parfumumu yarin fislaticam:)
Bentley Absolute...