Versace Dylan Blue

yanqoue

Pure Parfum
Satış Onaylı
Az çok parfüm denemiş birisinin direkt olarak basit bulup kenara atacağı bir parfüm.

Son düzenleme:

Guns

Pure Parfum
Satış Onaylı
Bence Bleu de Chanel ve Dior Sauvage kadar kaliteli sayılmaz. Beni rahatsız etmişti dekantını kuzenime vermiştim. Hatta ileri gitmiş olacağım ama dandik açık parfümlerdeki gibi bir hissi vardı. :)

Hakan hocama kesinlikle katılıyorum. Bleu de Chanel ve Dior Sauvage çok sevdiğim kokular ama Dylan Blue'ya ben de bir türlü ısınamadım.

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
Az çok parfüm denemiş birisinin direkt olarakbasit bulup kenara atacağı bir parfüm.
Hakan hocama kesinlikle katılıyorum. Bleu de Chanel ve Dior Sauvage çok sevdiğim kokular ama Dylan Blue'ya ben de bir türlü ısınamadım.

teşekkürler arkadaşlar denemeden parfümden soğudum resmen :D gerçi sizde haklısınız dior sauvage ve bdc varken almaya gerek yok sanırım

Guns

Pure Parfum
Satış Onaylı
teşekkürler arkadaşlar denemeden parfümden soğudum resmen :D gerçi sizde haklısınız dior sauvage ve bdc varken almaya gerek yok sanırım

Hocam bana göre biraz olsa da olur olmasa da olur bir parfüm. Hastasıyım diyeni de pek duymadım genelde performanslı çok yönlü olarak görülüyor. Performansı edt olmasına rağmen güzel gerçekten ama ilk 45dk-1 saat biraz uzak durmak gerek insanlardan. İlk 1 saati çarpabiliyor özellikle sıcak bir havada :D Yine de en son karar sizin hocam denemeden de es geçmeyin :)

ahmeticz

Eau de Parfum
yaz mevsimi için düşündüğüm bir parfüm ama daha önce denemediğim bir koku genelde dior sauvage ve bdc ye benzetilmiş. fragrantica da bazı kişiler hafif ferah bulurken bazıları da ilginç şekilde ağır bulmuş o_O fiyat olarak makul sayılabilecek bir koku sizce alınmaya değer mi bahar ve yaz ayları için
Hocam kesinlikle deneyin ve kendiniz karar verin.Performansı bleu de chanelin edtsine göre çok iyi.Genel beğeniye de uygun.Fiyatı da yarı fiyatına.Evet basit olduğu doğru.Ama bdc ve sauvage de basit değil mi?Alın 200lük dursun kenarda.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
Hocam kesinlikle deneyin ve kendiniz karar verin.Performansı bleu de chanelin edtsine göre çok iyi.Genel beğeniye de uygun.Fiyatı da yarı fiyatına.Evet basit olduğu doğru.Ama bdc ve sauvage de basit değil mi?Alın 200lük dursun kenarda.

kokusunun basit olması veya komplike olması mühim değil benim açımdan önemli olan koku güzelliği. evet haklısınız dior sauvage ve bdc basit ama kokuları gerçekten hoş :) en azından mağazaya gidip deneyeyim dylan blue'yu

Guns

Pure Parfum
Satış Onaylı
kokusunun basit olması veya komplike olması mühim değil benim açımdan önemli olan koku güzelliği. evet haklısınız dior sauvage ve bdc basit ama kokuları gerçekten hoş :) en azından mağazaya gidip deneyeyim dylan blue'yu

Hocam bana göre sauvage ile koku olarak benzer değil dylan blue. Aralarındaki en performanslısı da net sauvage. Bleu de chanel ile dylan blue benzer evet ama bleu de chanel EDT ile benzer. Bleu de chanel edp seviyorsanız pek benzemiyor dylan blue, ama bleu de chanel edt seviyorsanız benzerlik var hoşunuza gidebilir. Böyle bir açık kapı da bırakmak lazım :)

ahmeticz

Eau de Parfum
Benim için de önemli değil hocam arkadaşlara atıfta bulunmak için söylemiştim Bdc ve sauvage seviyorsanız bence dylan blue'yi de seversiniz kesinlikle deneyin

Vintage

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Burda okuyunca sephorada gidip denedim. Şahsen ben beğendim. Gerçekten de sauvage benzeri olmuş. Rahatsız edici bir sentetiklik de almadım. Uygun fiyatlı denk gelirse alınabilir bir parfüm. Ayrıca dg light blue intense de denedim. Rahatsız edici bir koku olmuş. İki parfüm arasında Versace çok daha iyi bence. Bu arada sephorada her 500e 100 TL indirim var sonraki 100 TL’ye de 20 TL indirim. Tüm markalarda geçerli

Pervane

Pure Parfum
Satış Onaylı
Çok temiz, erkeksi bir genel beğeni kokusu. Açık ara en beğenilen - övgü alan parfümlerimden biri. Açılışı biraz baygın ama sonrası gayet güzel. Parfümü hobi edinmemiş arkadaşlara önerdiğim bir koku. Üçüncü sınıf Aventus klonları göklere çıkarılırken bu parfümün yerden yere vurulmasını anlamıyorum. Kesinlikle bir efsane değil. Kesinlikle kötü de değil. Eğer birkaç forumda "değeri bilinmemiş bir parfüm" gibi yorumlar yapılsaydı yada adı Channel Dylan Blue olsaydı şimdi başka şeyler konuşuluyor olurdu. Fiyatı son zamanlarda -her şeyde olduğu gibi- fahiş yükseldi. Denemiş ve beğenmişseniz, olumsuz yorumlara takılmamanızı ve uygun fiyatlı görürseniz almanızı tavsiye ederim.

En güzeli her zaman deneyip almaktır.

Pervane

Pure Parfum
Satış Onaylı
100 ml için mi? Forumda elinden çıkarmak isteyenler olursa belki daha uygun fiyata bulabilirsiniz? Geçen seneki fiyatına nazaran benzin gibi yükseldi mübarek.

K

kuzgun1984

Misafir
1- Kendisinden belki 2-3 kat daha pahalı birçok yazlık- baharlık parfumu koku güzelliği olarak tokatlar.
2- Muadillerine göre performansı (projeksiyon/sillage/kalıcılık) takdire şayandır.
3- Elbise, ortam, mod takıntısı yoktur.
4- Aldığı övgülerle pahalı birçok parfumunuzu dolabın karanlık köşelerine yollayabilir.
5- Kızlar seviyor hacı.

Pervane

Pure Parfum
Satış Onaylı
Bence forumda biraz arayın. Ben mililitresi 1.46 liradan almışım şu son splitten.

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
@Starboy degerli dostum parfum bir sanat eseri degil ama yaz gunleri icin genel begeniye uygun,dusunmeden bolca heryere kullanabilecegin son derece hoş bir koku,gozun kapali al derim

Teşekkür ederim yorumunuz icin Servet hocam siz begendiyseniz ben de begenebilirim sizin koku zevkinize guveniyorum ve bende ayni tarz kokulari seviyorum magazada en yakın zamanda deneyecegim insallah :)

Guns

Pure Parfum
Satış Onaylı
Teşekkür ederim kıymetli arkadaşım. Gerçekten uygun bir fiyatla vermişsiniz.

Ne demek hocam. Güzel bir parfüm versace'yi de severim güzel fiyata güzel kokular yapıyor ama elim gitmiyordu pek. Fiyatları malum olsa da sauvage ve bdc edp abisi oluyor bence dylan'ın.

Hayrullah

Pure Parfum
Satış Onaylı
benim İçin sık ve çık kokulardan . Risksiz . Benim için fazla bi numarası yok. BdC ve suavage benzerliği çok , zaten aynı konsept.
Farkettiğim bir şey var , en çok bu parfümü tavsiye ediyorum soranlara. Hem genele uygun hem fiyatı nispeten ucuz, kalıcılık farkedilirlik de iyi .

eraslanhkn

Eau de Cologne
Parfüm alışverişimin yanına hediye sample olarak gönderildi. Piyasa kokusu. Bu tarz aquatik kokuları da zaten heç sevmem hele o ambroxan...!