Uzay ve Nokta dışındakiler

Ntmm22

Pure Parfum
Öncelikle herkese merhabalar, benimde her parfümsever gibi çok sevdiğim takdir ettiğim sıkca alışveriş yaptığım bu işe senelerdir emek veren tanınmış iki güzide insan, iki iyi insan, iki iyi esnaf Muhip Bey ve Bülent Bey. Sırf muhabbet etmeye bile gidilebilir neşeli keyifli insanlar. Keşke daha yakın yerlerde ikamet etseydim diye düşünüyorum sıksık. Ama şunu farkettim ki zaten kaç yıldır bu forumda Uzay ve Noktanın adını sıkça duyuyoruz en az üç ayrı başlık var özellikle uzay ile ilgili. Yanlış anlaşılmasın kendileri bu ilgiyi haketmektedirler ben bu durumdan rahatsız değilim. Ama bu forum bütün orijinal satan parfümcülere eşit mesafede olmalıdır diye düşünerek bu başlığı açmak istedim hatta diğer parfümcüleride büyütmek yine bizim kârımıza olacağı kanaatindeyim. Ben nacizane alışveriş yapıp memnun kaldıgım satıcıları yazmak istiyorum, dahalarıda vardır onuda sizlerden bekliyorum.

Beauty Company, eskiden başka bir marka varmış kapanmış birşey olmuş falan ben onları bilmiyorum o kadar eski İstanbulluda değilim açıkcası, ben gittiğimde, gayet güzel ve büyük mağazası olan creed kilian mfk xerjoff bond gibi piyasa nişleri ile, penhaligon nasomatto jeroboam atkinsons gibi nadir bulunan niş parfümlerin birlikte yer aldığı bunun yanında designer parfümlerinde olduğu yine çok ilgili bir satıcısı olan Sayın Hakan Beyle tanıştım bir iki alışverişimde oldu memnun kaldım.

Kokukrem, niş satıyorlar mı bilmiyorum ama nişe geçmeden önce sık sık designer aldığım zamanlarda en çok alışveriş yaptıgım yerlerden biriydi mağazasını falan hiç görmedim izmir merkezli, n11 üzerinden alışveriş yapıyordum 4 5 civarında alışverişim olmuştur hepsinden memnun kaldım.

İstanbulparfümeri, istanbul beylikdüzünde mağazası varmış gittim gördüm niş de var designerda, açıkcası biraz şaşırdımda mfk creed amouage da var shaik gibi nerdeyse hiç biryerde görmediğim bir markada mevcut, bunun yanında carven trussardi gibi az bilinen tükenmek üzere olan designerlarda var, Cuma bey de çok ilgili hevesli bir satıcı, şuan için daha çok designer ağırlıklı diyebilirim bir kaç alışverişim oldu çok memnun kaldım.

Selika kozmetik, küçük bir mağaza sadece parfümde değil makyaj temizlik yada diğer kozmetik malzemeleride satılıyor, hal öyle olunca parfümcü demek doğru olmaz, ama ikitane designer siparişimde memnun kaldım fiyatları en uygun yerdi n11 üzerinde.

Bigparfum, bakırköyde küçük bir dükkan, ama n11 üzerinde çok fazla parfüm var o dükkanı sadece bir showroom olsun diye koymuşlar daha çok n11 üzerinde aktifler, designer grupta çeşitlilik gayet iyi ancak fiyatta biraz düzenleme yapmak gerekiyor.şahsımın hiç alışverişi olmadı ancak bir arkadaşıma parfüm sipariş vermiştik memnun kaldık sıkıntı olmadı.

Bayerkozmetik, bazı söylentiler mevcut ama ben yaptıgım alışverişlerde hep memnun kaldım özellikle designer açısından gayet iyi yelpazeleri var.

MD

Founder Administrator
Yönetici
Hocam merhabalar güzel bir konu olmuş ama keşke bunları ayrı başlık altında yazabilseydik böylelikle konu altlarında buralardan alışveriş yapan arkadaşların yorumlarını okuyabilirdik diye düşünüyorum, uzay ve nokta ile ilgili muhabbetimiz olduğu ve forumumuza gereken yerlerde destek verdikleri için isimleri çokça geçiyor, yoksa başka bir ticari bağlantımız vesaire bulunmamakta.

Ntmm22

Pure Parfum
Hocam merhabalar güzel bir konu olmuş ama keşke bunları ayrı başlık altında yazabilseydik böylelikle konu altlarında buralardan alışveriş yapan arkadaşların yorumlarını okuyabilirdik diye düşünüyorum, uzay ve nokta ile ilgili muhabbetimiz olduğu ve forumumuza gereken yerlerde destek verdikleri için isimleri çokça geçiyor, yoksa başka bir ticari bağlantımız vesaire bulunmamakta.
Mehmet hocam ayrı ayrı başlık açacak kadar hem tanımıyorum hiç birini hemde böyle olursa sayfa sayfa dolaşmaktansa hepsi bir sayfada görünür diye düşünmüştüm, mesajımın içindede geçiyor ama yinede söyleyeyim, niş parfümle uğraşan herkes uzay ve noktayı tanımak zorunda zaten onlar bu işte senelerdir varlar nesilden nesile geçmiş, ben bu sayfalardan asla rahatsız değilim bende çok severim şahsen ikisinide, ama başka orijinal satan yerlerimizde var pek tanınmayan bilinmeyen onların adının geçmesi adına naçizane böyle bir sayfa açayım dedim.

almıla

Perfume Lover
ben de ekleme yapayım yazmıştım başka bi başlıkta ama tekrar iyidir;
Perfume n11 çok beğendiğim bir satıcı Tr'de bulunmayan celebrity vs. parfümleri getirtirler hemen dönüş yaparlar bilgi verirler, hiç sorun yaşamadım. @Ntmm22 sizin yazdıklarınızdan da bayer ve kokukremden alışverişim oldu memnun kalmıştım

yanqoue

Pure Parfum
Satış Onaylı
Mislife da son derece iyi, kibar ve yardımsever bir esnaf.