Uzay Exclusive Yılbaşı Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M-rah

Pure Parfum
Satış Onaylı
Kazananları açıklıyorum :)
Kind of Blue için
20b1345dcc4d19da0584e73e13f69a9b.jpg

@M-rah

Oyee :):) hayatım boyunca ilk defa bir çekilişte kazandım :D 2020 Bomba gibi geliyor sanırım.

Teşekkür ederim Bülent beye ve emeği geçen Mehmet kardeşime

Son düzenleme:

ilkerkepce

Extrait de Parfum
Tebrik ederim kazanan arkadaşları.İnşallah 2020 hepimizin kazandığı uğurlu bir yıl olur...

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ҠƱĿҠƐDĪSĪ

Eau de Parfum
Öncelikle bu çekilişi düzenleyen site yönetimi ve beni bu parfümle buluşturan Bülent beye teşekkürlerimi tekrar tekrar borç bilirim:)
Sayenizde çok güzel bir kokuyla tanışma fırsatım oldu. Tam anlamıyla bebek pudrası gibi kokuyor çok saf bir kokusu var ve aynı zamanda niş kalitesinde olduğunu da belli ediyor, çok beğendim. Ve sanırım bittince yenisini alacağım bir parfümüm daha oldu:)
8B778564-F424-43CA-87DC-2E749B2295CF.jpeg

guardi

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Oyee :):) hayatım boyunca ilk defa bir çekilişte kazandım :D 2020 Bomba gibi geliyor sanırım.

Teşekkür ederim Bülent beye ve emeği geçen Mehmet kardeşime

kendi ismimi görmüş kadar sevindim; tebrik ederim emrah hocam. şansın daim olsun, güzel günlerde kullanasın :)

M-rah

Pure Parfum
Satış Onaylı
kendi ismimi görmüş kadar sevindim; tebrik ederim emrah hocam. şansın daim olsun, güzel günlerde kullanasın :)

Eyvallah kardeşim tşk ettim
istanbulda olanlar kahvemi içmeye ve hoş sohbete gelırse denettırırım. Parfüm güzel ama açılışı epey feminen sonrasınsa unisex oluyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: MD

ares1905

Eau de Parfum
merhaba uzayexclusiveden n11 pdm layton aldım ithalatçı firma parfumcenter yazıyordu. bir de kutusu Carlislenin gibi sağlam şık bir kutu falan değil bildiğimiz normal bir kutu. Bu normal mi acaba daha önce bu satıcıdan Layton alan var mı? şüpheye düştüm. Oysa ki uzay güvenilir diye biliyordum

ares1905

Eau de Parfum
merhaba uzayexclusiveden n11 pdm layton aldım ithalatçı firma parfumcenter yazıyordu. bir de kutusu Carlislenin gibi sağlam şık bir kutu falan değil bildiğimiz normal bir kutu. Bu normal mi acaba daha önce bu satıcıdan Layton alan var mı? şüpheye düştüm. Oysa ki uzay güvenilir diye biliyordum

azzura

Perfume Lover
Moderatör

Layton kutuları öyle hocam bi sıkıntı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...