Uzay Exclusive Yılbaşı Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erbey

Pure Parfum
Satış Onaylı
Dün gece bahsettiğim JC Brosseau Ombre Orientale bayan parfümü için Xerjoff Kind of blue çekilişine katılmak istiyorum.

yanqoue

Pure Parfum
Satış Onaylı
Güzel düşünülmüş bir çekiliş daha.
Zaten şansım olmadığı için dahil olup olasılığı azaltmak istemiyorum :D

MD

Founder Administrator
Yönetici
günlük düzenleme yapıldı, eksik olan olursa bildirmekten çekinmesin lütfen.

ilkerkepce

Extrait de Parfum
Kilian love dont be shy yorumuna istinaden eşimin şansına fatal charme çekilişine katılmak istiyorum

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayrullah

Pure Parfum
Satış Onaylı
Yorum yapmaya çalıştım
Fatal Charme çekilişine katılmak istiyorum
Herkese bol şans.

israfilkilinc4638

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Laudano Nero yorumuma istinaden xerjoff kind of blue çekilişine katılmak istiyorum

özgür

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Profumum roma sorriso yu yorumladım eğer mümkünse çekilişe katılmak isterim.:)

ebileydi

Eau de Parfum
Hermes Bel Ami yorumuma istinaden Fatal Charme çekilişine katılmak isterim. Tşk

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

egemen

Pure Parfum
Satış Onaylı
@MD mümkünse bende fahrenheit 32 yorumum ile katılmak isterim. Kind of blue

Son düzenleme:

murat0625

Perfume Lover
Satış Onaylı
kısa bir şeyler yazdım üstadlar gibi uzun uzun yazamıyorum :) kabul olursa dior homme edp yorumum için Fatal Charme ye yazabilirsin

ozlemcixxx

Pure Parfum
Satış Onaylı
beni de yazar mısınız teşekkürler:) fatal charme

Şerif23

Pure Parfum
Satış Onaylı
Van cleef arpels first incelemem ile fatal
Nicolai musc intense incelemem ile kind of Blue çekilişine katılmak istiyorum Mehmet hocam.
Öncelikle cömert bülent abi ye ve sizlere teşekkür ediyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

chypre

Perfume Lover
Satış Onaylı
tabi bekliyoruz :) herkesin yorumu önemli bizim için ayrıca yeni favorileriniz vardır elbet Hakan Bey :)
ne yalan söyleyeyim artık nerdeyse tüm nişler hep aynı gibi değişik bir şey yok hep aynı notalar arasında hep belli başlı parfümlerin benzerleri klonları olarak dönüyor 2 nota çıkarıp ona benzer notalar koyup çıkarıyorlar.
öyle etkileyen bir koku yok elimdekiler yetiyor bu nedenle inceleme yaptıracak bir parfüme rastlamadım henüz sonuç olarak katılamıyorum çekilişe :)
kazananı şimdiden tebrik ediyorum...

cantona8

Pure Parfum
Satış Onaylı
ne yalan söyleyeyim artık nerdeyse tüm nişler hep aynı gibi değişik bir şey yok hep aynı notalar arasında hep belli başlı parfümlerin benzerleri klonları olarak dönüyor 2 nota çıkarıp ona benzer notalar koyup çıkarıyorlar.
öyle etkileyen bir koku yok elimdekiler yetiyor bu nedenle inceleme yaptıracak bir parfüme rastlamadım henüz sonuç olarak katılamıyorum çekilişe :)
kazananı şimdiden tebrik ediyorum...
Hakan hocam haksizlik ediyorsun. Belli basli markalarda belki evet ama niş dunyasi dedigin kadar dar degil :) denenmesi gereken cok iddaali markalar ve parfumleri var. Saygılar:)

chypre

Perfume Lover
Satış Onaylı
Hakan hocam haksizlik ediyorsun. Belli basli markalarda belki evet ama niş dunyasi dedigin kadar dar degil :) denenmesi gereken cok iddaali markalar ve parfumleri var. Saygılar:)
Çok iddalı markaların da çok iddalı fiyatları var Mustafacım nerdeyse ayda 1-2 kez homeofscent beymen e gidiyorum ve denediğim denettirilen kokular nerdeyse aynı paralelde öyle kurum gibi sert deri gül oud tentürdiyot leş kokulu parfümlerde ilgimi çekmediğinden bana dar geliyor İnan bir ambre russe bir jubilation bir Chypre palatin gibi hatta royal mayfair gibi beni etkileyen bir iş bulamadım ne yazıkki eskiden aventus klonu yapılırdı hala öyle gerçi şimdi de baccarat Rouge artık farklı şeyler bekliyorum belki vardır ona da paramız yetmez artık:)

cantona8

Pure Parfum
Satış Onaylı
Çok iddalı markaların da çok iddalı fiyatları var Mustafacım nerdeyse ayda 1-2 kez homeofscent beymen e gidiyorum ve denediğim denettirilen kokular nerdeyse aynı paralelde öyle kurum gibi sert deri gül oud tentürdiyot leş kokulu parfümlerde ilgimi çekmediğinden bana dar geliyor İnan bir ambre russe bir jubilation bir Chypre palatin gibi hatta royal mayfair gibi beni etkileyen bir iş bulamadım ne yazıkki eskiden aventus klonu yapılırdı hala öyle gerçi şimdi de baccarat Rouge artık farklı şeyler bekliyorum belki vardır ona da paramız yetmez artık:)
Bulacaz guzel seylerrr :)

Mehmetburuk

Extrait de Parfum
Merhabalar. Kullandığım parfüm başlığında küçük yorumlarım oldu. Bianchi lovers tale, PDM carlisle gibi.
Geçerli sayılırsa fatal charme çekilişine katılmak isterim.
Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...