Tobacco Notasını Sevenler Buraya

Mert Can 18588

Extrait de Parfum
Yasaklandı
Arkadaşlar merhabalar. Hepimizin en sevdiği bir nota mutlaka vardır. Nerede denk gelse tanıyacağı ve o notayı içeren her parfüme pozitif ayrımcılık yaptığı. Epey süre sonra anladım ki tütün notasının hissedildiği hemen her parfüme ben bayılıyorum. Bunlar arasında Gucci by gucci (Eski versiyon), Dolce Gabbana İntenso, Tom Ford Tobacco Oud ve son olarak bugün denk geldiğim ve çok beğendiğim one million prive yer alıyor. Bu notaya ilgi duyan arkadaşların vereceği tavsiyelere açığım. Konuyu bu başlık altında enine boyuna irdeleyebiliriz

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
598b8f9288f1d9cbe7b016fc062509ae.jpg

ahmeticz

Eau de Parfum
Hiç denemedim aslında çokta gördüğüm bir parfüm. Tobacco nasıl kullanılmış tatlımsı mı yoksa daha farklı mı?

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Başlarda sert gibi fakat kaldıkça tatlılaşıyor pure havanedeki vişne kokusunu bunda da hissediyorsun.Fiyat performans olarak çok iyi bence.

HT

Perfume Lover
Satış Onaylı
Herod'u hiç denemedim... Sizce Herod mu Tobacco Vanille mi..

xPixa

Perfume Lover
Moderatör
Initio - Side Effect
Serge Lutens - Chergui
Viktor&Rolf - Spicebomb ve Spicebomb Extreme
Dolce Gabbana - The One
Tauerville - Vanilla Flash
Maison Martin Margiela - Jazz Club

Bu eklemeler de benden olsun :)

Son düzenleme:

HakanA

Pure Parfum
Satış Onaylı
Bir tütün sever olarak denediklerim içinde favorim artık favorim Xerjoff Naxos. Tek dezavantajı fiyatı.

Son düzenleme:

Rosa Del Rey

Eau de Parfum
Babamın çocukluğumda kullandığı tütün kolonyasını baz alarak bu notayı çok sevdiğimi söylebilirim, genel olarak tütün kokuları erkekte hoş duruyor. Parfüm olarak sadece one million prive'ı deneyebildim ve gerçekten çok kaliteli ve güçlü kokuyor, lady million versiyonu hiç sevmesem de.

Umut Aras

Perfume Lover
Satış Onaylı
Benim favorim Herod ,Mancera Red Tobacco da son zamanlarda yapılmış güzel bir tütün parfümü

Akropolis

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Simdiye kadar 5 tane tobacco aromali parfum denedim. Koku guzelligi siralamam naxos> herod> spice bomb> mancera red tobacco> pure havana . Pure havana acayip bir bas agrisi yapti dylan blue ile simdiye kadar bas agrisi yapan ikinci parfum pure havana oldu bende

M-rah

Pure Parfum
Satış Onaylı
Niş aşkımı canlandıran TV hala can damarım.
Aşk tobacco

4 yıl önce beymenden aldığım franck boclet tobacco da efsane çekici bir kokudur ve övgüleri kabul eder.
TV nostalji sevgilim, FB tobacco ise güncel tatlı nadir bir şarap gibi ruhununu okşuyor insanın..

Yeni tanıştığım ve hala tam anlamıyla deneyimleyemediğim Naxosuda unutmamak lazım. Soğuk havalarda denedıkten sonra sanırım başı çekecek gibi duruyor. Kış gelmeden şişe aldığıma göre bana, hemde sadece beymende kı demeyimimde kesınlıkle imza kokusu olacak.
Lüks çekici ve zerafet abidesi bir izlenim bıraktı bende

Herod performansı düşük.

Havana bayık tütün hiç sevmedim.

Tom ford tobacco oud iğrenç, bu kadar sert tütün boğuyor ve oud çok arkalarda hiç hissedilmiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

Vintage

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
rom ve kakao ile harmanlanmış, insanı boğmayan hafif yaş tütün kokusu ile son zamanlarda denediğim iyi parfümlerden biri Profumi del Forte Toscanello. Yayılım ve kalıcılık sorunu da yok ve TV gibi baş ağrısı yapmıyor. 2014 pure havana da bence kaliteli örneklerden biri.

Mufettis

Eau de Toilette
tv vs herod olarak devam eder

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozfragrance

Pure Parfum
Satış Onaylı
Serge Lutens Chergui tutun parfumlerinde favorimdir.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi