THİERRY MUGLER AURA

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Berbat bir koku. Tabanda Angel var; üzerine basmışlar yeşillikleri. Berbat olmuş. Dün koku denerken elime sıktılar bunu. Ağlayasım geldi. Öyle iğrenç. Tabandaki nefis Angel katledilmiş. Otur 0!!!!!!

almıla

Perfume Lover
Berbat bir koku. Tabanda Angel var; üzerine basmışlar yeşillikleri. Berbat olmuş. Dün koku denerken elime sıktılar bunu. Ağlayasım geldi. Öyle iğrenç. Tabandaki nefis Angel katledilmiş. Otur 0!!!!!!
şişesi sadece çekici ama kokuyu denemedim daha yorumlarda salata gibi demişler :D

chypre

Perfume Lover
Satış Onaylı
Hanımlar gucci guilty absolute femme yi denemediyseniz deneyin çok seveceksiniz çok klas olmuş haberiniz olsun :)

Libra

Pure Parfum
Bu parfümü koluma sıkıp uzaktan kokladığımda fena değil gibi ama burnumu koluma yaklaştırdıkça fena oluyorum.Resmen mideme dokunuyor.Asla kullanamayacağım bir parfüm.

U

ukiyo

Misafir
İçinde odunsu notaları da barındıran bu parfüm portakal çiçeğinin ve vanilyanın en katledilmiş hali olabilir. Bende bunun parfümü değil ama kremi var ve sadece elde güzel. Mugler neden böyle güzel bir şişeyi böyle bir kokuyla katletmiş anlamadım. Tek bildiğim bu kesinlikle Mugler'ın çizgisinin dışında bir koku. Mugler ailesinden sevmediğim Womanity bile çok daha kadınsı bu kokudan. Ben şimdi bu koku için kadınsı değil dedim, ama erkeğe de gitmez. Çünkü albenisi, çeken bir kısmı yok. Ben sadece cinsiyetsiz, otumsu bir koku alıyorum kremini her sürdüğümde. Dolayısıyla benim için parfüm kategorisinde olamayarak sınıfta kaldı.

zenobia

Eau de Cologne
Yeşilliğin yanısıra buram buram zeytinyağı kokuyor bence bu parfüm

Okan Akgönül

Eau de Parfum
beni en fazla rahatsız eden kadın parfümü kendisi. aklıma ilaç dışında hiçbir şey getirmemişti kendisi