Tekin Acar

Paranoid Android

Eau de Parfum
Hepimizin en sevdiği(!):D isim.
Acar mı acar Tekin amcam.
Şaka maka indirim dönemlerinde iyi zengin ederim Tekin amcamı.
Ben de yeri ayrı çünkü Loewe , Costume National ve Salvatore Ferragamo onda var.
Son olarak Lalique Noir Premier serisini getirmişlerdi.
***************************************************************************************
Dolanırken gözüme çarptı; Kenzo nun Totem adını verdiği 3 kokuluk serisi vardı o gelmiş sanırım.
Facebook a koymuşlar.
totem.jpg

Bu arada 1V1Y sitesi de Tekin Acar ın ortağı olduğu bir şirketmiş.
Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabiliriz.
Mağaza da 400 liraya sattığı kokuyu 1V1Y de 300 liraya satıyor canımın içi
:p:D

A☆MEN

Perfume Lover
Sikayetvar.com'a biraz göz attim,musterilerine neler yasatmis neler.

Acilmis ambalajli urunler,bozuk mekanizmali parfumler,tarihi gecmis make up urunleri(indirimli urun diye yollanmis) iade almamak icin de her turlu yola basvurmalar..

Oku oku bitmedi sikayetler..

N11'deki alisverisim de aldigim urunu iade etmek istedigimde; mutevazi magaza urunu acmadiysaniz yollayin hatta acip kullandiysaniz bile elimden geleni yapayim derken,milyon dolarlik tekin acar'in yaptiklari inanilir gibi degil..

Link burada;

https://www.sikayetvar.com/tekin-acar

Paranoid Android

Eau de Parfum
Uzun zamandır bazı parfümler yüzde 50 indirimdeydi.
Mevsimi olmasa da çok sevdiğim Loewe 7 Sport alayım dedim hazır yüzde ellideyken çünkü çaktırmadan çoğu gurup zam yemiş mesela Sisley 900 lira bandına felan çıkmış.:eek::confused:
Zamlanmadan aldım parfümümü 180 küsür liraya geldi yarı fiyatı, yazın fısır fısır kullanırız inşAllah:cool:

P_20161219_150635.jpg

A☆MEN

Perfume Lover
Omru hayatimda icine adim atmadigim magazamsi,simdilik onlarca guvenilir alternatif kafi geliyor..

U

Ustad

Misafir
Gerçi bunu yerine yine başka biri gelecek ve aynı düzen devam edecek. Olan bir sürü işçiye oldu sadece

Bahaddin

Perfume Lover
Bu fiyatlardan kim gelirse gelsin tutunması zor olur 450 liraya Bvlgari Man in Black nedir Allah aşkına

A☆MEN

Perfume Lover
Gerçi bunu yerine yine başka biri gelecek ve aynı düzen devam edecek. Olan bir sürü işçiye oldu sadece
Bu fiyat politikasi ile geldikleri gibi giderler..

Douglas ve tekin acar diger birkac kapitale guzel ders olmali..

Ayni duzenin devam etmesi icin internet satisini yasaklamalari lazim ki buna da guclerinin yetecegini sanmiyorum.

Tekin acar tek olup bu piyasayi somurmek icin neler yapmadi ki;yurtdisi yasagi icin lobi olusturup bunu yasaklatip sonra da musterilerine sizin sagliginiz icin yapip dalga gecmeler mi,online satanlar sahte satiyor deyip kafa karistirmaya calismalar mi!

Ah acar ah!o 20 dolara aldigin siseleri 500-600 e satmayacaktin

Kapat avm'lerdeki magazalarini da oralari isgal etme,donerci felan acilir da bir ise yarar belki!

ozlemcixxx

Pure Parfum
Satış Onaylı
Diesel marka tekin acardan cekilmis mi? Sitesinde goremedim oncesinde vardi

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Zerrece acımıyorum, başına gelenleri hak etti. İnternet sitesine baktığımda artık çoğu zaman hata veriyor. Şimdi yine baktım: %50'ye varan indirim diyor. Alınabilecek bir tek İssey Miyake L'Absolue var, ona 186 tl. verene kadar üzerine az daha ekler, çok daha içe sinen bir koku alınır. Eeee, ne demiş piremsesimiz Demet Apla '' Acı döner gelir, karması var.'' karma filan benim için hikaye ama şuna inanıyorum: Ne doğrarsan tabağına, o gelir kaşığına. Ne oldu Tekin Bey, artık insanları sömüremiyor musun? Bir de ''Batmadık, konsept değiştiriyoruz.'' demiyor mu? Bu kuyruğunu dik tutma çabalarını gördükçe daha bir mutlu oluyor, adeta çikolata yemişçesine zevk duyuyorum. Bakın ben birinin felaketine sevinecek insan değilim. Ancak bir insan bir ürünü ettiğinden en az 2-3 misli fiyat satıp insanları aptal yerine koymaya çalışıyorsa, emek hırsızlığı yapıyorsa ona tavrım aynen böyle olur. Olacak olacak aynı Douglas gibi olacak. Kimse bir çöp almayacak, sonu öyle olacak.

ozlemcixxx

Pure Parfum
Satış Onaylı
Sevgili @elle61 cok guzel ozetlemissin.. ayni seyi sevil de yapiyor. O kadar pahali satiyor ki..zaten dikkat edin tekin acarda cogu marka yok artik.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Sevgili @elle61 cok guzel ozetlemissin.. ayni seyi sevil de yapiyor. O kadar pahali satiyor ki..zaten dikkat edin tekin acarda cogu marka yok artik.
Evet yok, çoğu marka ile yeni anlaşma imzalamamışlar. Adeta bir Watsons, adeta bir Gratis olma yolunda emin adımlarla yürüyorlar. Nerede o eski ihtişam...

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Hehehee, şu anda Tekin Acar internet sitesi yine bozuk. :p:p:p:D:D:D:):):)

Ö

ÖMER ŞİMŞEK

Misafir
indirim denk gelirse site çalışırsa bazen güzel site :D

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Tekin Acar mağazaları Sephora'ya devrediliyor. Hehehehee...
Taraflar konu ile ilgili Rekabet Kurumu'na başvurdu. Kurum'un da onay vermesi ile birlikte hisse devir işlemi tamamlanmış olacak. Kurum'a yapılan başvur ile ilgili yapılan bildirimde "Tekin Acar Kozmetik Mağazacılık Tic. A.Ş.’nin Sephora Kozmetik A.Ş. tarafından devralınması..." ifadeleri yer aldı.

KURLARDAN ŞİKÂYET ETMİŞTİ
Tekin Acar, geçtiğimz Ocak ayında, kurlardaki artış ve ek vergilerden olumsuz etkilendiğini açıklamış "İlk defa kiramı, aidatımı, maaşları ödemede zorlanıyorum. Başka işten kazandığım ne kadar varlığım varsa hepsini satıp bu işe koydum, sermaye artışı yaptım ama yetmiyor. Ben de George Soros değilim, benim için de buraya kadar" demişti.
Kaynak: Hürriyet

ozlemcixxx

Pure Parfum
Satış Onaylı
cumartesi günü sephora daydım. ankara da yeni açılan cepa şubesinde.oradaki satış sorumluları ile konuştuğumuzda tekin acar ı biz satın aldık dediler. bakalım neler olacak göreceğiz. şu tekin acar kapatmadan malları biraz daha düşürse de uygun bi kaç şey alsak.. gerçi sitesinde doğru dürüst ürün hiç yok eskisi gibi:(

pisst0n

Eau de Cologne
cumartesi günü sephora daydım. ankara da yeni açılan cepa şubesinde.oradaki satış sorumluları ile konuştuğumuzda tekin acar ı biz satın aldık dediler. bakalım neler olacak göreceğiz. şu tekin acar kapatmadan malları biraz daha düşürse de uygun bi kaç şey alsak.. gerçi sitesinde doğru dürüst ürün hiç yok eskisi gibi:(

Onların indirimli hali bile neredeyse n11e göre 50 % fazla :D

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Bugün benim için bitmiş olan mağaza. Bugün Caroseldeki mağazasından bir adet Estee Lauder Modern Muse aldım, 100 ml. Sorunlu bir çekim oldu; sanki başıma geleceği biliyormuş gibi dedim ki: İki kere çekim olmasın, oldu gibi. Kasadaki kıdemli geri zekalı " Olmaz efendim, olsaydı rapor alırdık." dedi. İnanın içim sıkıla sıkıla Capacitye geçtim. Orada gezinirken bankayı arayayım dedim. Demezler mi ki, Tekin Acar çekimi iki defa olmuş. Dışarda anormal yağmurla Carousel' e geçtim. Ağzıma geleni saydım. Kıyameti koparttım. Sonuç olarak iki çekimi de iptal ettirip parfümü iade ettim. Beyinsizler diyor ki pos cihazımız bozuk, napalım? Ben de parayla oyun olmaz, yaptıracaksın o zaman dedim. Ardından Sephora'dan 50 ml. Modern Muse aldım.

ozlemcixxx

Pure Parfum
Satış Onaylı
parayla oyun olmaz hakkatten yaa..ooof bunlar kadar yeteneksiz bilgisiz bir mağaza görmedim ben ya. geçmiş olsun hocam iyi ki aramışsınız bankayı

Bugün benim için bitmiş olan mağaza. Bugün Caroseldeki mağazasından bir adet Estee Lauder Modern Muse aldım, 100 ml. Sorunlu bir çekim oldu; sanki başıma geleceği biliyormuş gibi dedim ki: İki kere çekim olmasın, oldu gibi. Kasadaki kıdemli geri zekalı " Olmaz efendim, olsaydı rapor alırdık." dedi. İnanın içim sıkıla sıkıla Capacitye geçtim. Orada gezinirken bankayı arayayım dedim. Demezler mi ki, Tekin Acar çekimi iki defa olmuş. Dışarda anormal yağmurla Carousel' e geçtim. Ağzıma geleni saydım. Kıyameti koparttım. Sonuç olarak iki çekimi de iptal ettirip parfümü iade ettim. Beyinsizler diyor ki pos cihazımız bozuk, napalım? Ben de parayla oyun olmaz, yaptıracaksın o zaman dedim. Ardından Sephora'dan 50 ml. Modern Muse aldım.