Sizce en iyi paçuli içerikli parfüm hangisi?

Leto

Pure Parfum
Satış Onaylı
Bugun Tauer Patch Flash kokladim hastasi oldum. Nefis bi parfum gercekten hemen alacagim

RGPDBN007

Pure Parfum
Satış Onaylı
Coromandel yoğun olarak belirgin bir paçuli bombası, ve Commde des garçons Luxe patchouli rafine

Erkan Ağa

Founder Member
Satış Onaylı
Molinard patchouli intense favorim. Yogun paculi sevmesem de buna bayildim severek kullaniyorum. Onun disinda biraz fazla sabunsu olan ama cok hosuma giden nicolai patchouli intense var. Tam bir performans bombasi. Coromandel de hos ama benim zevkime pek uymadi.

Son düzenleme:

drekremcakal

Pure Parfum
Yasaklandı
Benim sevdiğim kısmı paçuli mi bilmiyorum ama kilian sth extreme en çok sevdiğim kış kokusu diyebilirim. Genelde paçuli notasını sevmem.

denondj

Pure Parfum
Satış Onaylı
denediğim en iyi paçuliler
Parfumerie Generale- Intrigant Patchouli 08
sonra da Coromandel

MeaCulpa

Pure Parfum
Satış Onaylı
V Canto Mea Culpa , Chanel Coromandel , Tiziana Terenzi Ursa sanırım mea culpa kokladigim en farklı paculi en koksu paculi coromandel ve en yerinde paculi kombinasyonu ursa

FaMant

Extrait de Parfum
Christopher Street-Charenton Macerations. En baskın notası paçuli olmasa da kutusuna bir paket paçuli eklemişler, doğrudan onu da koklayabiliyorsunuz :)

Hayrullah

Pure Parfum
Satış Onaylı
Noir de Noir , tene yaklaştığında yumuşak bir hal alıyor . İçimden " Konforlu " tabirini kullanmak geliyor buradaki paçuli için.

Serdar73

Pure Parfum
Satış Onaylı
Montale Patchouli Leaves de saglam paçuli kokusu , ama kombinasyon bazında evet Lidge , Perris Patchouli Nosy Be , Coromandel .

fuat

Extrait de Parfum
Bana göre Lidge Coromandel kesinlikle ama bilmediğim ve koklama fırsatımın olmadığı paçuli içerikli parfümlerde,azımsanmayacak kadar fazladır ;)