Sevdiğiniz Kolonyalar

Benan

Perfume Lover
Satış Onaylı
Türk milleti olarak, kokusu ve ferahlatıcı etkisiyle olmazsa olmazlarımızdandır kolonya. Her evde birkaç çeşit, hiç olmasa bile limon kolonyası mutlaka vardır; kullanmayı sevdiğimiz gibi, misafirlerimize de ikram ederiz.
Sevdiğiniz kolonyalar neler, burada paylaşalım mı?

Vintage

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
clubman pinaud classic ve lime sec, pashana bay rum, floid vigoroso, old spice classic, tabac (tıraş kolonyaları) nostalgia çam kolonyası, paşabahçe suet, rebul aqua,pomellos lime mexico bergamot, vd...

mehmet mutlu

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Kertil çam hazan kolonyası
Kızılcahamam çam kolonyası
Atelier rebul amber
Atelier rebul 1895
Atelier rebul lemongrass honey

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ERGUN

Administrator
Yönetici
rebul lime - üstüne de hcevizli krem sürerseniz ekonomik bir VIW elde ediyorsunuz :)

rebul-lime-kolonya-270-ml-2.jpeg

Pomak

Perfume Lover
Moderatör
Paşabahçe nin BEY i çok başarılı bir kolonya, pek çok edt den de performanslı.Yaz sıcaklarında parfüm niyetine kullandığım oldu

61863537_327017514877702_7895520263517178145_n.jpg

ruhi_

Perfume Lover
Satış Onaylı
Kolonya kullanmayı pek sevmiyorum. Genelde parfüm kullanmış oluyorum ve kolonya kokusunun, parfüm kokusunun önüne geçmesini istemiyorum. Bir de bazı restaurant ya da misafirliklerde zorla uzattıkları o markası bilinmeyen, geniz yakan kolonyalar en kötüsü :)
Pasabahçe'nin kolonyalarını beğeniyorum. Rebul'a yaptırıyorlar ve kokuları başarılı. İçlerinden "Serin" olanını gün içerisinde sıklıkla kullanıyorum. Kalıcılığı 5 dk yı geçmiyor :) Tam istediğim gibi, hafif bir temizlik ve tazelik sağlayıp uçup gidiyor.

hamzarslan01

Eau de Cologne
Rebul Dark Spice.Kışın hangi parfümü sıksam diye düşünürken işin içinden çıkamadığım zamanlarda hemen bunu sürüp çıkıyorum güvenilir bir liman benim için

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de kokusunu beğenince 2 tane almıştım. Kokusu cidden çok iyi ama keşke biraz daha kalıcı olsaydı :)

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmeticz

Eau de Parfum
Ben de kokusunu beğenince 2 tane almıştım. Kokusu cidden çok iyi ama keşke biraz daha kalıcı olsaydı :)

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam sonuçta 15-20 tllik bi ürün çok da bir şey beklememek lazım yine de bir kolonyaya göre çok başarılı bence.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

özgür

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
En son Vakko nün kolonyalarını denemiştim tam ismini hatırlamıyorum ama amberli olan gayet güzeldi.:)

Yavuz14M

Pure Parfum
Satış Onaylı
Geçen Eyüp Sabri Tuncer’in Küba tütünü kolonyasını deneyimleme şansım oldu gayet ilgi çekici

Agah

Eau de Toilette
Rev e Dore i merak ediyorum,kullanan varsa yorumlarini almak isterim.