Sample parfümler

Konusu 'Yeni Parfümler ve Parfüm Dünyasından Son Haberler' forumundadır ve petrichor tarafından 14 Şubat 2020 başlatılmıştır.

1. petrichor

petrichor Eau de Cologne

Beğenileri:
    21
    Selamm herkese!

Koku ailesine yeni katılan biri olarak ufak bir sorum olacaktı. Denemek istediğim bir sürü koku var. Ancak daha önce yurtdısında yaşarken Sephora dan kolaylıkla bu kokuları 2ml samplelar olarak temin edebiliyordum.

Istanbulda ise gittigim her Sephora dan geri döndürülüyorum boyle bir uygulamamiz yok diye. Bi süre denemeden ürünü satın almayı da sevmiyorum.

Benim gibi olanların bu konuya herhangi bir çözümü var mı? Siz parfümleri nereden temin ediyorsunuz?

Sevgiler..

2. Starboy

Starboy Pure Parfum (Satış Onaylı Üye)

Beğenileri:
    7.393
    hocam sample parfümü bırakın mağazada herkesin denemesi için üretici firmalar tarafından gönderilen tester parfümleri bile kolay kolay sıktırmıyorlar. satın alacaksan kullan almayacaksan kullanma der gibi davranıyorlar. sadece sephorada değil ülkemizdeki bütün kozmetik firmalarında durum böyle maalesef.

ilgimi çeken parfümleri forumdaki dekant parfüm satan arkadaşlardan temin ediyorum.

petrichor bunu beğendi.
  3. Yavuz14M

Yavuz14M Eau de Parfum

Beğenileri:
    355
    Aradıklarım bölümüne denemek istediğiniz parfümlerin isimlerinide yazabilirsiniz elinde olanlar size ordanda ulaşabilirler.

petrichor bunu beğendi.
  4. Yeftah

Yeftah Pure Parfum (Satış Onaylı Üye)

Beğenileri:
    6.238
    Ladesse den temin edebilirsiniz.Kizilaya yapacaginiz 10 TL bagis makbuzunu gosterdiginiz taktirde 6
    sample alabilirsiniz

petrichor bunu beğendi.
  5. petrichor

petrichor Eau de Cologne

Beğenileri:
    21
    Evet bu beni baya sasirtti yardimci olanlar genelde degisik bir tavir icinde oluyorlar. Cok tesekkurler yorumun icin.

6. petrichor

petrichor Eau de Cologne

Beğenileri:
    21
    Tamamdir cok tesekkur ederim

Yavuz14M bunu beğendi.
  7. petrichor

petrichor Eau de Cologne

Beğenileri:
    21
    Ilk kez duyuyorum burayi mutlaka inceleyecegim. Tesekkurler..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş