REXONA DEODORANTLARI

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Sexy Bouquet: Güzel bir çiçeksi deodorant. Sıkıldıktan 15 dk. sonra Dalin kokusuna dönüştü bende. Almayı planlıyorum. Sizin beğendiğiniz Rexona deodorantları hangileri?

H

Hanımeli

Misafir
Sexy Bouquet: Güzel bir çiçeksi deodorant. Sıkıldıktan 15 dk. sonra Dalin kokusuna dönüştü bende. Almayı planlıyorum. Sizin beğendiğiniz Rexona deodorantları hangileri?
Sexy bouquet i yıllar önce kullanmıştım , tatlı ve çiçeksiydi...benim favorim ise cotton çok temiz ve soft ... shower fresh de iyi temizlik hissiyatı veriyor tüm gün... musk da klasik ve nostaljik ama pudralı değil bu yüzden tercih etmiyorum...ama ben deodorant da Nivea dan vazgeçemiyorum ;)

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Libra

Pure Parfum
Benim en sevdiklerim musk ve ocean fresh.Pudralı ve antiperspirant deodorantlar,roll on lar bende alerji yapıyor.Aslında dove lara bayılıyorum.Hem kokuları çok güzel,hem de çok etkililer ama kullanamıyorum:(

Scentless

Extrait de Parfum
Rexonalar bende beden eğitimi dersi sonrası soyunma odası kokusu çağrıştırıyor. o zamanlar deodorantımın olmadığını hatırlıyorum ama tüm Yeni ergen arkadaşlarımın çantalarında vardı ve sıkmak için zamanlamayı yanlış yapıyorlardı.
Ben şu an sadece dove original kullanıyorum

Olgito

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Biotherm'in deo pure adlı kremini kullanmanızı tavsiye ediyorum. Roll on olanı değil, krem olanı. Kokusuz ve leke de bırakmıyor bildiğim kadarıyla.

Mühendis.91

Perfume Lover
Satış Onaylı
cotton iyidir. sexy bouquet parfümünüzü bastırabilir fazla güçlü:)