Parfümlerle İlgili Aykırı Bir Şey Söyleyin!

yanqoue

Pure Parfum
Satış Onaylı
Genel kanının aksine olan düşüncelerimizi, kendimizi ispatlama gerekliliği duymadan burada ortaya dökebiliriz :)

Ben başlayayım:

- Oud gereksiz yere üzerine düşülen bir notadır ve girdiği her parfümü mahveder.

remy

Pure Parfum
Genel kanının aksine olan düşüncelerimizi, kendimizi ispatlama gerekliliği duymadan burada ortaya dökebiliriz :)

Ben başlayayım:

- Oud gereksiz yere üzerine düşülen bir notadır ve girdiği her parfümü mahveder.
Yapmayın hocam Kürkçüyan yakanıza yapışır bırakmaz benden demesi :)

bknz: MFK Oud Satin Mood

mehmet mutlu

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Parfümler insan nefsini körelten bir tutkudur. Bir parfümün kötü oldugunu bilerek sırf denemek için almakdır, ayrıca nishane gereksiz bir markadır yorumuna katılıyorum

Okaliptüs notası nedir yahu, yürüyen nane limon gibi, agrılara sürülen vicks kokusu gibi

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ercan

Eau de Parfum
Şişe ve marka tasarımı, algısı olmasaydı koku formülü ve notalara olan merak %50 azalırdı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Pervane

Pure Parfum
Satış Onaylı
First Class muadillerine göre iyi bir koku.

Oguzhan26

Eau de Toilette
deniz gibi kokacagim diye yosun temali parfumler beni eledi. En son profumum roma acqua di sale aldim splitten ama gercekten mide bulandiran bir koku. Denizi cok severim bu yuzden bir kac parfum denedim ama yok. Bu tarz parfumler hep curuk bir yosun kokusu veriyor.

Mbstar

Moderator
Moderatör
deniz gibi kokacagim diye yosun temali parfumler beni eledi. En son profumum roma acqua di sale aldim splitten ama gercekten mide bulandiran bir koku. Denizi cok severim bu yuzden bir kac parfum denedim ama yok. Bu tarz parfumler hep curuk bir yosun kokusu veriyor.
Haklısın Oğuzhan hocam performansına diyecek bir şey yok ama son kısmı hariç bende pek sevmedim bana pek hitap etmese de bu sınıfta heeley sel marin çok daha iyi.

Mbstar

Moderator
Moderatör
Parfüm zevki fazlasıyla ilerlemiş insanların kötü koktuğunu düşünüyorum.
Tespitin fena değil hocam hobiye ilk başlandığında böyle hissediliyor hep genel beğeni kokusu üzerine yoğunlaşılıyor iltifat alayım herkes kokumu sorsun vss. Ama hobi de ilerledikçe vede burnumuz geliştikçe hobiye başlangıçta beğendiğimiz kokular basit ve anlamsız gelmeye başlıyor işte tamda bu kısım parfüm zevkimizin ilerlediği kısım oluyor sonra nemi oluyor bir şey olmuyor iş güç vss. devam ediyoruz yaşamaya.

ahmeticz

Eau de Parfum
Başıma bir şey gelmeyecekse söylüyorum Aventus çöp ve overrated...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi