Parfüm önerileri

azzura

Perfume Lover
Moderatör
Merhaba forumdaşlar:) bu başlığı açma amacım foruma yeni üye olan veya üye olup da kör alışı parfüm alacak olan veya merak ettikleri kokuları daha iyi tanımak isteyen arkadaşların sorularını yöneltip bu sorular karşılığında fikir edinmesini sağlamak. Örneğin kalıcılığı iyi olan, kış için uygun olan, alınacak parfümün hoşlanılan parfümlerle benzerlikleri farklılıkları vb. birçok konuda bu başlık altında toplanması güzel olur diye düşündüm:)

azzura

Perfume Lover
Moderatör
İlk soruyu da ben sorayım:) kış için lidge sizce yeni şişe nasıl? Tavsiye eder misiniz? Eski şişe lidge ile yeni şişe lidge arasındaki farklar nelerdir? :)

dersu

Eau de Cologne
Bana da parfüm önerin. Performanslı gerçekten iyi olsun. Terapik olsun (limon kolonyası önermeyin). En önemlisi notaları ayrı ayrı yayılsın ve birde oryantal baharat gurubu olursa iyi olur. :D

Babaerenler

Pure Parfum
Satış Onaylı
İlk soruyu da ben sorayım:) kış için lidge sizce yeni şişe nasıl? Tavsiye eder misiniz? Eski şişe lidge ile yeni şişe lidge arasındaki farklar nelerdir? :)
Kürşat hocam lidge benim en çok şişeli aldığım parfüm oldu bugüne kadar. Şeffaf şişelerde koku çoğu yerde aynı dense de bence değil. Siyah çerçeveli şişelerde kokuda paçuli ve kakao daha belirgin ve leziz. Yalnız küf kokusu kapalı ortamda bayabilir bu üretimde dozaja dikkat etmek lazım. Şeffaf şişelilerde ise çok çabuk insanı baymaya götüren bi yapı vardı ve bana hiç değişmeyen aşırı tekdüze gelmişti. Batch no olarak 2014’lerde şeffaf da siyah çerçeveli de mevcut olduğundan dikkatli almakta fayda var.

azzura

Perfume Lover
Moderatör
Kürşat hocam lidge benim en çok şişeli aldığım parfüm oldu bugüne kadar. Şeffaf şişelerde koku çoğu yerde aynı dense de bence değil. Siyah çerçeveli şişelerde kokuda paçuli ve kakao daha belirgin ve leziz. Yalnız küf kokusu kapalı ortamda bayabilir bu üretimde dozaja dikkat etmek lazım. Şeffaf şişelilerde ise çok çabuk insanı baymaya götüren bi yapı vardı ve bana hiç değişmeyen aşırı tekdüze gelmişti. Batch no olarak 2014’lerde şeffaf da siyah çerçeveli de mevcut olduğundan dikkatli almakta fayda var.
Çok sağ ol hocam cevap için:)