Olumsuz eleştiri alan,değişik yakıştırmalar yapılan ,beğenilmeyen parfümleriniz?

enis

Eau de Parfum
O çok baharatlı bir koku tatlı mı evet oldukça tatlı. Aşure diyemeyiz ama belki "bahar" diye bir çay kaynatırlar burada. Tam formülünü yazarım bu içeceğin bir ara. Bebek doğunca misafirlere ikram edilir. Cherqui kokusu ona çok benziyor işte
Chergui yi sıkıp camiye gideceksin hocam bütün cemaat bi havaya giriyor anlatamam :D

drekremcakal

Pure Parfum
Yasaklandı
ben genel beğeniye uymayan kokulardan uzak duruyorum yaşım da 25 olması nedeniyle. Tom ford noir extreme şaşırttı beni. bayaa hacı misi diyen oldu beklemezdim bu yorumu. montale embruns da kız arkadaşım hiç sevmedi gömleği yıkadım o kadar sevmedi:)

drekremcakal

Pure Parfum
Yasaklandı
Spicebomb:man in black bildiğin yanmış lastik kokuyor bence extreme ise herod kokuyor spicebomb un...
spicebomb extreme ile kilian sth sıktım öylesine bileklere dün akşam. dip notaları çok çok benziyor test etmenizi öneririö .bu kadar farklı kokuların ortada buluşacağını tahmin etmezdim

chypre

Perfume Lover
Satış Onaylı
spicebomb extreme ile kilian sth sıktım öylesine bileklere dün akşam. dip notaları çok çok benziyor test etmenizi öneririö .bu kadar farklı kokuların ortada buluşacağını tahmin etmezdim
Ben daha çok herod a benzettim spicebomb extremi tatlı ekşi mayhoş tam istediğim gibi sth a alışamadım kilian da sevdiğim love ve back to black...

drekremcakal

Pure Parfum
Yasaklandı
Ben daha çok herod a benzettim spicebomb extremi tatlı ekşi mayhoş tam istediğim gibi sth a alışamadım kilian da sevdiğim love ve back to black...
hocam sth ye bence biraz daha şans verebilirsin. ben extreme versiyonu gelince kör atış yapacağım gibi o kadar hoşuma gidiyor. sth nın giriş kısmı geçinde 15 dk sonra müthiş odunsu karakteristik bir koku oluyor. spicebomb extreme ile sth benziyor deseler ben de inanmazdım ama dün tesadüfen farkettim. 2 saat sonra kalan koku aynı neredeyse

chypre

Perfume Lover
Satış Onaylı
hocam sth ye bence biraz daha şans verebilirsin. ben extreme versiyonu gelince kör atış yapacağım gibi o kadar hoşuma gidiyor. sth nın giriş kısmı geçinde 15 dk sonra müthiş odunsu karakteristik bir koku oluyor. spicebomb extreme ile sth benziyor deseler ben de inanmazdım ama dün tesadüfen farkettim. 2 saat sonra kalan koku aynı neredeyse
Daha önce denedim kardeşim odunsu ağaçsı notalara ısınamadım bir türlü ben daha çok herod vari kokular seviyorum vanilla flash gibi ama senin için extremi deneyeceğim söz ;)

Black

Eau de Toilette
Bir parfüm neden kullanılır bunu ben gayet iyi biliyorum da parfümümü beğenmeyen aksıran tıksıran tiplere ilk önce solunum yada alerjen bir sorunun olabilir diyorum , ben mutluysam enerjksem ve havamı yakalıyorsam eleştiri ve yargıların bir önemi yok :)

Black

Eau de Toilette
Xerjoff - Casamorati 1888 aldığım 5 tepki de aynı oldu : HACIYAĞI.

Koku gerçekten güzel ama insanlar pek beğenmeyip hacıyağı diyip geçiyor.
insanımız a öylemiymiş biraz ağır fakat senin tenine uygunsa beğeniyorsan yok direkt hüküm :) sen ben kimiz ki o hacıyağı demişse bitmiştir :) hacıyaa :)

chypre

Perfume Lover
Satış Onaylı
Xerjoff - Casamorati 1888 aldığım 5 tepki de aynı oldu : HACIYAĞI.

Koku gerçekten güzel ama insanlar pek beğenmeyip hacıyağı diyip geçiyor.
benim şişesine sahip olduğum sattıktan sonra pişman olduğum parfümlerin başında gelir.
yapılan en klas kokulardan biridir o hacıyaa diyenlere slm söyle d&p kullansınlar.

azzura

Perfume Lover
Moderatör
benim şişesine sahip olduğum sattıktan sonra pişman olduğum parfümlerin başında gelir.
yapılan en klas kokulardan biridir o hacıyaa diyenlere slm söyle d&p kullansınlar.
Hakan abi bence de çok güzel koku ama insanların algısına bu hacı yağı olayını kim soktuysa Allah müstahakını versin:) güzelim kokuyu anlamadılar