Olumsuz eleştiri alan,değişik yakıştırmalar yapılan ,beğenilmeyen parfümleriniz?

Meursault

Perfume Lover
Satış Onaylı
Ben de TV ve Traversee du Bosphore'den sağlam eleştiri aldım. Tatlı kokuları zaten sevmiyordum. Bi de üstüne yorumlar...

Son düzenleme:

fuat

Extrait de Parfum
Chergui ( kimseye beğendiremedim)
Private label ( koklayan bir kaç kişi keyiften, diğerleride çok ağır diye bayıldı)
T.v ( Allah bu kokuyu kahretmesin)
Noir epices ( kokuyu hacıbayram camiisindenmi aldın diye dalga gectiler)
C.n Homme ( sevenide çok nefret edenide)
C.n 21 ( abartısız nişanlım kusuyordu)

İlk aklıma gelen bunlar :D

K

kuzgun1984

Misafir
Chergui ( kimseye beğendiremedim)
Private label ( koklayan bir kaç kişi keyiften, diğerleride çok ağır diye bayıldı)
T.v ( Allah bu kokuyu kahretmesin)
Noir epices ( kokuyu hacıbayram camiisindenmi aldın diye dalga gectiler)
C.n Homme ( sevenide çok nefret edenide)
C.n 21 ( abartısız nişanlım kusuyordu)

İlk aklıma gelen bunlar :D
ilginc. ten farkimi acaba..
chergui dekantini kullanirken cevremdekiler begenmisti.
tv yi kimse begenmedi.ben de begenmedim :D
cn homme ile aram hic olmadi.
cn21 i ise kor alisla almistim.kokuyu fazla masum buldum,sut banyosu yapmis gibi hissetmistim, guzeldi ama uzerime yakistiramadim :eek::D

K

kuzgun1984

Misafir
diesel fuel for life.
normalde genel begeniye cok cok uygun olan fakat burnu gelismis ustadlarin genelde yerden yere vurdugu bu parfume, koku dunyasiyla pek bir ilgisi olmayan bir arkadasim oyle bir benzetme yapmistiki yazmaya utaniyorum.
o gunden sonra el surmedim, dokanmadim.

Aktaş

Pure Parfum
Yasaklandı
Bentley infinite intense yi unutmayalım gerçi başkasına verdim elimde yok şuan ama. Çok afedersiniz ne zaman sıksam birileri osuruk kokusuna benzettiğini söyledi. O gün bugündür soğudum o parfümden

Yinthei

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Aslında kötü degil ama cok ilginç resmen şok oldum virgin island water icin karınca kokuyor dediler parfumu yavasca masaya bıraktım. karınca??:eek::eek:
Karınca??? Gerçekten ilginç... Karıncanın kokusu mu olurmuş yahu? Hadi oluyormuş diyelim limonlu hindistan cevizi mi kokarmış?:confused::confused:

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
Belki karınca yağı kremi kullanmışlarsa ordan bir bilgi olabilir.. Karınca yağı diye sattıkları da ne kadar karınca yağı içeriyor soru işateti.. Ki sağlıklı dadeğildir belki..

Aslında kötü degil ama cok ilginç resmen şok oldum virgin island water icin karınca kokuyor dediler parfumu yavasca masaya bıraktım. karınca??:eek::eek:

Karınca çorbası var ya.Çinliler yapıyor..Belki onun kokusuna benziyodur

Karınca??? Gerçekten ilginç... Karıncanın kokusu mu olurmuş yahu? Hadi oluyormuş diyelim limonlu hindistan cevizi mi kokarmış?:confused::confused:

İnanin bende anlamadim karınca kokusu çok şaşırdim :D:D

Karıncalar ölünce keseleri dağılıp formik asit dışarıya yayılınca açığa çıkıyormuş bu koku

matador

Eau de Parfum
dün yazmayı unuttum adp colonia intensa oud için şalgam suyu ve omo benzetmesi yapıldı onuda ekleyeyim dedim. ama hiçbiri beni karınca kadar şaşırtmadı :D:D

matador

Eau de Parfum
Belki karınca yağı kremi kullanmışlarsa ordan bir bilgi olabilir.. Karınca yağı diye sattıkları da ne kadar karınca yağı içeriyor soru işateti.. Ki sağlıklı dadeğildir belki..
Abi arkadasa sordum simdi dedim karinca ne alaka diyor karincayi öldürünce boyle kokuyor vallahi hayret ettim benzettigi seye bak :D:D:D

YILKANT

Pure Parfum
Satış Onaylı
Hocam sağlıklı insanlar genellikle hindistan cevizi ve limon derler. Sizinkisi bir uzaylı vakası dikkat çekmeden oradan ayrılıp siyah giyen adamlar birimini (mib) aramanızı öneriyorum. Bununla şüphelenmiştim adp oud şalgam suyu ile kesin emin oldum. :)

matador

Eau de Parfum
Hocam sağlıklı insanlar genellikle hindistan cevizi ve limon derler. Sizinkisi bir uzaylı vakası dikkat çekmeden oradan ayrılıp siyah giyen adamlar birimini (mib) aramanızı öneriyorum. Bununla şüphelenmiştim adp oud şalgam suyu ile kesin emin oldum. :)
Abi inan bende şok olmuştum karınca dediklerinde birdahada parfüm muhabbetine girmedim zaten :D dhi içinde bişeyin çürümüşü kokuyor dediler ama neyin çürüğü olduğunu anlayamadılar :D:D