Olumsuz eleştiri alan,değişik yakıştırmalar yapılan ,beğenilmeyen parfümleriniz?

A☆MEN

Perfume Lover
Bu herif de baya bi reklam yapmış ama prezantabl bir kardeşimiz yalnız parfümden anlamıyor :) -cümlenin devrikliginin anlaşılamazlıgı-
Isi daha cok piyasa parfumleri uzerine videolardan anlasildigi kadar,pek fazla zor parfumlerle ugrasmiyor aslinda o da hakli zor parfumleri denettiginde bayanlarin yuzu hemen eksiyor,o da yuzlerini guldurecek kokularla onlara gidiyor:)

Mühendis.91

Perfume Lover
Satış Onaylı
Kör alış yaptığım cartier Declaration D'un Soir i kullandığım ilk gün aynı Zamanda son gün oldu gelen tepkilerden dolayı:) Hacıyağı diyen çok oldu, ağır dediler, kadın parfümü bu diyenler de oldu. Sonuç olarak kimse beğenmedi maalesef.

Debussy

Pure Parfum
Satış Onaylı
Mfk'lar cok elestirildi neden bilmem. Apom ozellikle. L. Noire de birkac kez olumsuz elestiri aldi, universal forte bile:D

U

Ustad

Misafir
Kinski yi ben çok beğenirim. Olumsuz tepki alması şaşırtıcı.

radmurat

Eau de Parfum
İş yerinde raportörüm, splitten almış olduğum niş kokuları test ederken, ''çok ağır, çok kötü, pis kokuyor'' yorumlarını yapıyor. Bir türlü beğenemedi, creed aventus hariç çoğuna parana yazık etmişsin yanıtını verdi. Yapacak bir şey yok, artık iş ortamında genel beğeniye uygun kokuları (çoğu designer kokular malesef) kullanmak zorunda kalıyorum.

U

Ustad

Misafir
Aynı şeyleri belkide biz de yapiyorduk bu hobiye başlamadan önce. Sonra burnumuz alışınca güzel gelmeye başladı hepsi.
İnsanlar daha çok hafif ve fresh kokuları seviyor

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
olumsuz geri dnüş rekorum hala tobacco vanille'de....yaşlı genç erkek bayan kimseye sevdiremedim kokuyu

ben seviyorum :).. Koyuluğundan da olabilir.. Altta da yazıyor, koyu parfümleri seven olmayabiliyor daha doğrusu koyuluktan ziyade koku kültürü olayı..

Aynı şeyleri belkide biz de yapiyorduk bu hobiye başlamadan önce. Sonra burnumuz alışınca güzel gelmeye başladı hepsi.
İnsanlar daha çok hafif ve fresh kokuları seviyor

Gül, oud ağırlıklı kokular genelde hacı yağı yorumları alıyor ülkemizde.

Gül , ud u hindi dışında ayrıca misk ve ambergris yağları içinde aynı şey söz konusu :D.. Pencereler, camlar açılabiliyor 1-2 çizgi sürüme bile ama gerçi ilk başlarda. Sokağa çıkmadan 1-2 saat önce sürülmesinde fayda var..

Bende kimi araplar gibi altın klozet düşünmeye başladım :p:D onlar gibi parfüm kullanmaya devam ederek.. Neyse beyaz porselen klozette iyidir :D, Kireç sökücü ile bembeyaz daha iyi hatta :)ama kırılırsa bir yeri kesme ihtimali var aslında krom, beyaz krom klozet daha iyi olur gibime geliyor :)..