Nokta Cosmetics

• Konbuyu başlatan ukiyo
  • Başlangıç tarihi

UMUT KORKUT

Perfume Lover
Satış Onaylı
Nokta cosmetic yazın internete çıkıyor telefonu sahibi muhiptir adammgibi adamdır esnaftır

Mbstar

Moderator
Moderatör
Muhipi sırf parfüm değil biz ailecek tüm kozmetik ihtiyaçlarımz içinde tercih ediyoruz ilgisi,bilgisi ve şuan benzerine az rastlanır esnaflığıyla her daim gönlümüzü fetheden biridir kendileri. Allah işini rast getirsin.

azzura

Perfume Lover
Moderatör
Muhipi sırf parfüm değil biz ailecek tüm kozmetik ihtiyaçlarımz içinde tercih ediyoruz ilgisi,bilgisi ve şuan benzerine az rastlanır esnaflığıyla her daim gönlümüzü fetheden biridir kendileri. Allah işini rast getirsin.
Altına imzamı atarım abi denecek her şeyi demişsin

U

ukiyo

Misafir
Bu satıcı internette kredi kartıyla satıs yapmıyor degil mi?
Kredi kartıyla internet üzerinden satışları yok. Ancak telefon ya da Instagram hesapları aracılığıyla alışveriş yaptığınızda size verecekleri hesap numarasına havale/eft yoluyla gönderebilirsiniz parayı.

hudunak

Eau de Cologne
Instagrama yetisemiyorlar anladigim kadariyla parfum siparisi verdim, cevap veremediler. Bir urun fiyat listesi yapsalar cok buyuk rahatlik olurdu siparis verebilmek icin

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Çılgın indirimler yapıyor, çok farklı parfüm evlerine ait parfümler getiriyor. O Manos parfümleri var ya, fena gözüm kaldı.

Eaudep

Eau de Cologne
Bu kadar olumlu yorum olduğuna göre gerçekten güvenilir birisi, bende ilk defa alışveriş yapacağım ama sormadan edemedim, dayanamadım açıkçası. Ürünleri tamamen orjinal değil mi? 1 adet Niş parfüm almayı düşünüyorum kendisinden.

ERGUN

Administrator
Yönetici
gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

ERGUN

Administrator
Yönetici
yaşamadım hocam sürekli alışveriş yaptığım yer. uzakta değilseniz gidin tanışın ürünlerini görün.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Bu kadar olumlu yorum olduğuna göre gerçekten güvenilir birisi, bende ilk defa alışveriş yapacağım ama sormadan edemedim, dayanamadım açıkçası. Ürünleri tamamen orjinal değil mi? 1 adet Niş parfüm almayı düşünüyorum kendisinden.
Kesinlikle orijinal ürünleri. Niche olarak Parfums De Marly Delina Exclusif aldım, koku güzelliği:10/10, kalıcılık 1000/10. Tavsiye ederim.

Eaudep

Eau de Cologne
Kesinlikle orijinal ürünleri. Niche olarak Parfums De Marly Delina Exclusif aldım, koku güzelliği:10/10, kalıcılık 1000/10. Tavsiye ederim.
Değerli yorumunuz için teşekkürler. 1 veya 2 adet Niche parfüm alacağım için Orjinallik konusunda tereddüt eden birisiyim biraz. Kendi kullandığım kokular zaten, forumu keşfedince bu arkadaşı da keşfettim. Ürünleri çok makul bir fiyatta olduğu için sormak istedim.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Değerli yorumunuz için teşekkürler. 1 veya 2 adet Niche parfüm alacağım için Orjinallik konusunda tereddüt eden birisiyim biraz. Kendi kullandığım kokular zaten, forumu keşfedince bu arkadaşı da keşfettim. Ürünleri çok makul bir fiyatta olduğu için sormak istedim.
Anlıyorum, defalarca alışveriş yaptım. Ürünleri orijinal, çılgın indirimli ve kendisi de iyi dosttur. :) Ara sıra foruma çekilişve split için parfüm de verir. Herkes tanır, bilir yani.

Eaudep

Eau de Cologne
Anlıyorum, defalarca alışveriş yaptım. Ürünleri orijinal, çılgın indirimli ve kendisi de iyi dosttur. :) Ara sıra foruma çekilişve split için parfüm de verir. Herkes tanır, bilir yani.
Biraz daha araştırdım ve gerçekten hakkında olumsuz yanıt göremedim. Whatsapp'tan konuştuk, çay içmeye çağırdı beni sağolsun. İstediğim parfüm ellerinde yokmuş, 4 Ekim de İstanbula gideceğim, oraya da uğrayacağım. Gerçekten işini severek yapan, müşterilerine karşı iyi birisi.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Biraz daha araştırdım ve gerçekten hakkında olumsuz yanıt göremedim. Whatsapp'tan konuştuk, çay içmeye çağırdı beni sağolsun. İstediğim parfüm ellerinde yokmuş, 4 Ekim de İstanbula gideceğim, oraya da uğrayacağım. Gerçekten işini severek yapan, müşterilerine karşı iyi birisi.
Yeni parfümünüz şimdiden hayırlı olsun hocam.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
İnstagram hesabı ve dükkanı var Suadiye'de. Muhibbullah Bey'in telefonu var, özelden göndereyim isterseniz.