Nesti Dante sabunları

NemesisSephiroth

Eau de Parfum
Arkadaşlar parfümler sayesinde elime geçen çekleri yanmasınlar diye bu arkadaşlarla değerlendirdim çok da haberlerim olmamasına karşın kendilerinden...Google amcaya bakıp araştırınca ; doğal olması , eski tekniklerle üretilmesi vs. bir yana cidden çok güzel koktuklarını ve belirli bir hayran kitlesine dahi sahip olduklarını ögrendim...Hatta Fiorentini Iris isimli sabunu Zegnanın Florentine Iris'i ile birebir aynı kokuyor...Deneyeniniz oldu mu favorileriniz neler?Denemediyseniz deneyin bayılacaksınız :D kutusundan çıkarmadan oda kokusu bile olarak kullanılabilir ;)

M

Mehmet

Misafir
Haklısın, dersler yoğundur. Önereceğin kokular olursa mutlaka söyle, son 6 ay 1 yıl içinde denediklerinden favori sunacağın..

NemesisSephiroth

Eau de Parfum
Valla çok bişey denemedim bu sıralar , hatta eskiden sevmediğim kokuları deneyip sevmeye başladım , ama forumda mutlaka ama mutalaka konuşulması gereken koku 1 sene önce denediğim. ama hala aklımda yer edinen Memo-Irish Leather...Bilmiyorum ne kadar etkilendiysem içimde kalmış...Foruma girdiğimde arattım bi kelime dahi konuşulmamış hakkında şaşırdım doğrusu

M

Mehmet

Misafir
Ben irish leather ı çok kullandım. Hep sample elime ulaştı ama 3-4 kere kullanmış biriyim. Keza diğer arkadaşlardan da sample ına sahip olmuş veya denemiş olduklarını bildiklerim var..

Benim hatun ve annem çok beğenmişti, performans ve kalıcılığı da oldukça başarılı. Ama memo markasına bir önyargı var tıpkı zamanında creed'e olduğu gibi.

Yeni kokuları bekliyoruz senden :)