Narciso Rodriguez Pure Musc for her

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve Tuberose tarafından 16 Mart 2019 başlatılmıştır.

By Tuberose on 16 Mart 2019 17:02
  1. Tuberose

Tuberose Extrait de Parfum

Beğenileri:
    1.622
    Nihayet bugün teşrif ettik kendisiyle [​IMG]açılışındaki şampuan efekti kaybolunca ortaya bembeyaz pürüzsüz kaymaksı bir zambak çıkıyor , zambağın yandaşları yasemin , portakal çiçeği ve sesi çok yüksek çıkan ylang ylang ve yoğun beyaz misk...bu koku bana hiç yabancı gelmedi Narciso rodriguez musc collection eau de parfum intense e çok benziyor. Bu parfüm bende olduğu için benzerliği yakalamam çok kolay oldu...aynı DNA üzerine kurulmuş iki parfüm bu...Musc İntense in köşeli yönleri törpülenmiş ve daha temiz adı gibi pure bir parfüm çıkmış ortaya...parfümün tene tutunuşu çok güçlü 3 saattir dehşet yayılımı var...bu tarz misk tabanlı indolik beyaz çiçek kokularından hoşlananların kayıtsız kalamayacağı bir güzellik

unnamed (1).jpg

Son düzenleme: 16 Mart 2019
Tags: this article has not been tagged

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve Tuberose tarafından 16 Mart 2019 başlatılmıştır.

1. almıla
      almıla
      ne güzel anlatmışsın canım Narciso serisinin güzel işleri var ben beğeniyorum en yakın zamanda deneyebilirsem denicem
      Benan, Tuberose ve Ertuğrul bunu beğendi.
    2. Tuberose
      Tuberose
      Çok teşekkür ederim @almıla cım... dene mutlaka bakalım beğenecek misin :)
      aytaç ve almıla bunu beğendi.
    3. Ertuğrul
      Ertuğrul
      Bu güzel yorum için teşekkürler kaleminize sağlık bu markanın şişeleri de çok güzel :)
      Tuberose ve almıla bunu beğendi.
    4. Tuberose
      Tuberose
      Rica ederim @Ertuğrul bey evet şişeleri harika sade ve şık :)
      aytaç ve almıla bunu beğendi.
    5. Libra
      Libra
      Uzun zamandır ilk koklayışta bu kadar hoşuma giden parfüm olmamıştı.Zaten temiz hissettiren parfümleri seviyorum.Bu parfümde de,tertemiz,saf,duru bir hava var.Temiz,keskin açılışın arkasından,tatlımsı misk kokusu ortaya çıkmaya başlıyor.Bu da aynı zamanda parfüme masum bir hava veriyor.İlk anda kendi üzerimde çok yoğun hissettiğim parfümü,birkaç saat sonra çok hafif hissetmeye başlıyorum ama arkadaşlarım,parfümümün yayıldığını söylüyorlar.Aldığıma pişman olmadığım,çok severek kullandığım,ferah,masum,etkileyici bir parfüm.
      Benan, Tuberose ve almıla bunu beğendi.
    6. Tuberose
      Tuberose
      Mükemmel yorumlamışsın , teşekkürler @Libra cım :) bence de çok temiz , masum , huzur veren bir koku...
      Ayrıca bende yayılım çok uzun sürdü...arkadaşlarının kokuyu hissetmesi gayet normal [emoji106]
      Libra, Benan, aytaç ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
    7. Benan
      Benan
      Ellerine sağlık Hatice, enfes anlatmışsın kokuyu ;) Narciso Rodriguez for Her'e benziyor, fakat taze, ferah, çiçeksi bir koku. Temiz, masum, huzur veren koku tanımı tam isabet olmuş :)
      Libra, almıla ve Tuberose bunu beğendi.
    8. Tuberose
      Tuberose
      Çok teşekkür ederim Zeynepcim beğenmene çok memnun oldum :) bu kokuyu ancak bu cümlerle anlatabilirdim :)
      Libra, almıla ve Benan bunu beğendi.
    9. hypnotic poison
      hypnotic poison
      Çok güzel anlatmışsınız, elinize sağlık:) @Tuberose @Libra

Beni hiç şaşırtmayan bir Narciso parfümü daha. Tıpkı diğer Narciso parfümleri gibi, bunu da çok beğendim. Öyle ki tüm şişeyi üstüme boşaltsam, yine doymam.

Pure Musc, adından bile huzur akıyor...
      Son düzenleme: 19 Mart 2019
      Libra ve Tuberose bunu beğendi.
    10. Temuçin özkaya
      Temuçin özkaya
      Elinize sağlık çok güzel bir yazı olmuş bir kokunun içerisinde neroli olması bile benim için 3 - 0 önde başlaması anlamına geliyor çok temiz şık bir koku gerçekten çok merak ettim kalıcılık olarak da siz bayanlar için tatmin ediciyse denenmesi gereken bir koku kadınların kalıcılık ve yayılım için bir tık daha önem taşıdığını düşündüğüm için böyle yazdım :)
      Tuberose ve Libra bunu beğendi.
    11. Tuberose
      Tuberose
      Çok teşekkür ederim @hypnotic poison evet bende Narciso parfümlerini çok beğeniyorum...ama bu pure musc ayrı bir güzellik, çok naif bir koku olmuş :)
    12. Libra
      Libra
      Teşekkürler Haticecim :)Geçen gün bu parfümü sıktım ve kayınvalideme gittim.İçeri girer girmez parfümün mis gibi koktu dedi.Pure Musc,kayınvalidemden de geçer not aldı:)
      Tuberose bunu beğendi.
    13. Tuberose
      Tuberose
      Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için @Temuçin özkaya beğenmenize çok memnun oldum , mutlaka deneyin tabi ki...kalıcılığı ve silajı orta diyebilirim bu naiflikte bir parfüm için gayet iyi...
    14. eraslanhkn
      eraslanhkn
      Bugün kullandım tekrar... Narciso diyince aklıma gelen model eau de poudree idi onu tahtından etti bu pure musc . Hayatımın sonuna kadar pure musc kokabilirim

Sayfayı Paylaş