Merak Ettiğiniz Parfümler

camor

Extrait de Parfum
Sultan Pasha Attars.
Çok övgü alıyor yurtdışından. Nişlerin designer olmaya başladığı bugünlerde artık güzel ve farklı kokular için yeni arayışlara başladık

Fotoğraflardan parfümlerinin ne kadar yoğun olduğu belli oluyor. 3 ml'lik parfüm yağına laboratuar pipetleriyle mikroskopik bir split yapılabilir aslında:)

camor

Extrait de Parfum
Şimdi Youtube'da bir video izledim. İçine ataç batırıp atacın ucundan sürüyorlar daha fazlası boğar diye de uyarı yapıyor.:) Böyle kullanılırsa uzun süre gider aslında.

Debussy

Pure Parfum
Satış Onaylı
Tabac Grande 3 ml alıp 3 kişi bölüşelim haha :D Ben de merak ettim. 1 ml'ye 200 lira veriliyor şaka maka, çıldırdık iyice :)

camor

Extrait de Parfum
Yabancı sitelerde yorumcularda ufak deneme setleri var ama artık satılmıyormuş herhalde. Bunu bölmesi de mesele zamk gibi sıvısı enjektör de çekmez bunu. Şişeyi ters çeviriyorlar bir beş saniye boyunca sıvı yerinden hareket etmiyoro_O Bunu anca devre mülk gibi şişesini elden ele dolaştırısın.:)

camor

Extrait de Parfum
attar olarak satisa devam edecek sanirim. bunu edp olarak satsa ne guzel olur aslinda

Evet vur dedik öldürdü durumu söz konusu gibi. Kalıcılığı 5 gün olacağına 1 gün olsun seyreltsin biraz şunları. Garip bir şekilde sadece Ebay üzerinden satıyor sanırım parfümleri.

Debussy

Pure Parfum
Satış Onaylı
Bölüm sonu canavarına ulaşamadık bir türlü, belki de budur. Her seferinde aha bundan fazlası olmaz diyorum, son bölüm bu, daha manyağı çıkıyor :D Bunun sonu kendi parfümümüzü, attarımızı yapmak herhalde :)

Bu arada attar yapımı daha kolay sanki parfümü göre, bilemiyorum.

camor

Extrait de Parfum
Bölüm sonu canavarına ulaşamadık bir türlü, belki de budur. Her seferinde aha bundan fazlası olmaz diyorum, son bölüm bu, daha manyağı çıkıyor :D Bunun sonu kendi parfümümüzü, attarımızı yapmak herhalde :)

Bu arada attar yapımı daha kolay sanki parfümü göre, bilemiyorum.

Bunun bir level üstü daha var. Oud ağacını alıp yakıyosun. Duman üzerine siniyor. Arap Şeyhi yöntemi:)

M

Mehmet

Misafir
Allah nasip ederse, cuma sabahı milano'ya gideceğim. Bu aralar yeni parfümleri takip edemediğimden dolayı, önereceğiniz veya merak ettiğiniz parfümler var ise hem denemek hem de elimden geldiğince az da olsa düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.