Merak Ettiğiniz Parfümler

Montabaco

Eau de Toilette
Armani prive bleu lazuli, TF jasmin rouge, amouage ve xerjoff'un birçok kokusu. Bi dutyfree ye gidelim de koklayalim şunları :)

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Montblanc Signature Absolue, hayallerimi süslüyorsun. İnşallah düşündüğüm gibi bir parfümsün bebeğim, fena hâlde alasım var.

necfrangrence

Eau de Parfum
Renier parfümleri,tr de olmayan parfümler,roja parfümleri bir onlari denemedim,bir arkadaşım dekat gönderdi bakalım roja elysium Cologne çok merak ediyorumdum denicem yeteri kadar isteneni veriyor mu parasının karşılığını....

dörtgöz

Eau de Parfum
Renier parfümleri,tr de olmayan parfümler,roja parfümleri bir onlari denemedim,bir arkadaşım dekat gönderdi bakalım roja elysium Cologne çok merak ediyorumdum denicem yeteri kadar isteneni veriyor mu parasının karşılığını....
Istanbul veya Diyarbakir da iseniz Reiner'i Nokta Kozmetik'te deneyebilirsiniz. Dagiticisi kendileri

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muratdiyaroglu

Eau de Cologne
Roja elysium biraz terre D hermes havası var ama tamda öyle değil muazzam bir parfüm. O parfüm bana göre tam yaz tatilinde olursunuz ya otelden çıkıp öğleden sonra biraz hava alayım temiz de kokayim parfümde farkedilsin diyip sıkarsın yürüyüş yapayim dersiniz ya tam o an sıkılması gereken Bi parfüm

necfrangrence

Eau de Parfum
Roja elysium biraz terre D hermes havası var ama tamda öyle değil muazzam bir parfüm. O parfüm bana göre tam yaz tatilinde olursunuz ya otelden çıkıp öğleden sonra biraz hava alayım temiz de kokayim parfümde farkedilsin diyip sıkarsın yürüyüş yapayim dersiniz ya tam o an sıkılması gereken Bi parfüm
Bakalım bugün gelecek deneyimlicem hocam teşekkürler:)

gulumseyemem

Eau de Cologne
İlkbahar/Yaz için parfüm araştırmasına girdim ufak ufak dekantlar alarak karar vermeyi düşünüyorum. Merak ettiklerim
Nishane - Ege/Hacivat
MFK - Gentle Fluidity silver
Amouage - Reflection

muratdiyaroglu

Eau de Cologne
Nishane hacivat gerçekten muazzam ve ilginç şekilde performanslı bir koku. Aventus klonu diyorlar benzerlikler illa ki var ama bana göre hacivat kat ve kat daha iyi. Bana göre aventus la kıyaslanamaz bile. Performansına ve koku güzelliğine bu bahar ve yaz aylarında hele diyecek birsey bulamıyorum. Koku efsane ya

muratdiyaroglu

Eau de Cologne
İlkbahar/Yaz için parfüm araştırmasına girdim ufak ufak dekantlar alarak karar vermeyi düşünüyorum. Merak ettiklerim
Nishane - Ege/Hacivat
MFK - Gentle Fluidity silver
Amouage - Reflection
Ayrıca amouge reflection da çok iyi bir ilk bahar yaz parfümü onuda kullanıyorum. Bence ferah temizlik hissiyatı veren parfümler. Amouge reflection ve nishane hacivat güzel tercihler olabilir. Amouage reflection da kalıcı güzel temiz kokan parfüm

L’aventus

Eau de Toilette
Nishane hacivat gerçekten muazzam ve ilginç şekilde performanslı bir koku. Aventus klonu diyorlar benzerlikler illa ki var ama bana göre hacivat kat ve kat daha iyi. Bana göre aventus la kıyaslanamaz bile. Performansına ve koku güzelliğine bu bahar ve yaz aylarında hele diyecek birsey bulamıyorum. Koku efsane ya
Hangi batch denediniz? Splitten mi aldiniz? Kac fıs sıktınız? Reformüle oldu hacivat

L’aventus

Eau de Toilette
İlk batch denedim hocam 3 fıs sıkıyorum ertesi gün bile kokuyor. Sevdiğim Bi abimden aldım oda buraya üye. Sagolsun ilk batch olan parfümü bana dekant olarak ayırdı
Onlar efsane zaten .Ama yorumu yaparken bunu da belirtmek gerekli bence.Bu yorumu görüp güncel hacivat alan biri hayal kırıklığına uğrar.Fark çok var malesef