Merak Ettiğiniz Parfümler

U

Ustad

Misafir
Roja için fetish ve enigma yı denemenizi tavsiye ederim.
Mdci için ise chypre palatin, invasion barbare ve ambre topkapı diğerlerinden bir adım önde.
Jovoy Private Label ve Andy Tauer Lddm denemek istediğim öncelikli 2 koku ayrıca roja ve mdcı parfumlerinin belli başlıklarını fırsatını yakalarsam denemek isterim

Green

Pure Parfum
Satış Onaylı
Başta Aventus olmak üzere diğer en ünlü Creed kokuları, Frederic Malle, ADP, ASAQ kokuları ve forumda ismi oldukça çok geçen diğer niş parfümleri çok merak ediyorum :) malum öğrenci bütçesiyle denemek zor oluyor. Belki bir split yakalarım :) Onun dışında designer kokulardan şu an için merak ettiklerim:

Tempore Uomo by Laura Biagiotti
Venezia Uomo by Laura Biagiotti
Bottega Veneta pour homme
Oud Malaki by Chopard
Equipage by Hermes
Bel Ami by Hermes
Moschino Pour Homme

ERGUN

Administrator
Yönetici
Başta Aventus olmak üzere diğer en ünlü Creed kokuları, Frederic Malle, ADP, ASAQ kokuları ve forumda ismi oldukça çok geçen diğer niş parfümleri çok merak ediyorum :) malum öğrenci bütçesiyle denemek zor oluyor. Belki bir split yakalarım :) Onun dışında designer kokulardan şu an için merak ettiklerim:

Tempore Uomo by Laura Biagiotti
Venezia Uomo by Laura Biagiotti
Bottega Veneta pour homme
Oud Malaki by Chopard
Equipage by Hermes
Bel Ami by Hermes
Moschino Pour Homme

Kardeş selam, öğrencilere destek olalım biz de o yollardan geçtik, özel mesaj attım.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Mustafa Kemal ATATÜRK benim için gücün ve sevginin simgesi. Atam'ın kullandığı özel parfüm neydi? Bilen var mı? Yoksa çalışmaktan parfüme zamanı olamadı mı?

Green

Pure Parfum
Satış Onaylı
şu sıralar cdg black ve ysl opium for her (eski versiyon) çok merak ediyorum. black hakkında orda burda yorumlar okudum ama opium for women ysl'i (aslında hem kadın hem erkek versiyonu, iki opium'u da merak ediyorum) hakkında da koklamadan önce bir ön bilgi fena olmazdı. küçüklüğümde yakınlarımdan birinde sanırım vardı opium for women. arkaplanı tatlı olan, acı bir kokuydu diye hatırlıyorum. tam istediğim tarz.

mirtillo

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Şu sıralar Zoologist markasının parfümlerini merak ediyorum, özellikle Bat

golgesiz3407

Eau de Cologne
Bir tek beniyim merak ediyorum.. Tek bir parfüme bağlı kalamıyorum.. Tester da beğendiğimi tamam parfümüm bu diyip alıyorum ama 1 ay sonra başka parfüm beğeniyorum.. Tuhaflık bende mi acaba

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: ark

ark

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Bir tek beniyim merak ediyorum.. Tek bir parfüme bağlı kalamıyorum.. Tester da beğendiğimi tamam parfümüm bu diyip alıyorum ama 1 ay sonra başka parfüm beğeniyorum.. Tuhaflık bende mi acaba

:) hastalığın ilk evresi sizdeki gibi oluyor; saldırıyorsunuz önce her gördüğünüz parfüme .Şişesiyle alıyırsunuz, belki ilk belki birkaç kullanım sonrası bu ne ya! niye buna para verdim deyip atıyosunuz bir köşeye ...eliniz gitmiyor bir daha kokuya ve tahammül edemiyorsunuz görmeye :) gitti parçacıklar ...şaka bir tarafa biraz zaman geçince daha seçici oluyor, sürekli yorumları değerlendirip sormaya başlıyorsunuz bilenlere. Ardından decant olayına giriş : hastalığın ikinci evresi (bu evre geridönüşün olmadığı evre ! ) gelsin decantlar-gitsin decantlar evresi başlıyorki bu devir çıraklıktan kalfalığa geçiş .Biraz zahmetli bir süreç sonunda olgunlaşma, ardından ustalık evresi başlar diyecem ama haddi aşarım :) ben hala çıraklık evresindeyim; koklamaya,okumaya,dinlemeye devam...

golgesiz3407

Eau de Cologne
Eşim için Escada Magnetism Edp almayı düşünüyorum ne dersiniz.. Kullanan varmı

asumer

Founder Administrator
Yönetici
royal crown-habanos
sonoma scent tabac aurea

radarıma girenler

mirtillo

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Davidoff Leather Blend'i merak ediyorum, Tuscan Leather'a iyi uygun bir alternatif deniliyor.

asumer

Founder Administrator
Yönetici
Split yapilabilir bir parfüm talep olmasi durumunda temini zor olmayacaktır

Green

Pure Parfum
Satış Onaylı
Ozellikle Black'i denemenizi tavsiye ederim. Baharat agirlikli parfumler icerisinde favorilerimdendir fakat zevkinize ve tarziniza bagli olarak surekli kullanimda yorucu olabilir.

teşekkürler tavsiyeniz için. biraz zor parfümler hoşuma gidiyor açıkçası :) merak ediyorum gerçekten. inşaALLAH deneyeceğim.

U

Ustad

Misafir
image.jpeg

pahalı olmasa kör alış yapacağım