Lady Unkiller Parfümler / Bayanların Sevmediği, En Sevmediği, Parfümler

İlyas

Perfume Lover
Satış Onaylı
Mfk satin mood çok sevmeme rağmen en olumsuz eleştiri aldığım en burun bükülen parfümüm oldu

drekremcakal

Pure Parfum
Yasaklandı
aventus
tobacco vanille
jubilation

kimselere begendiremedim bunları.hatta en az 3 sise de aventus bitirmeme rağmen.en az beğeni alan ve bol bol elestri aldığım bir koku aventus.
Hocam listede aventusa çok şaşırdım. Ben de niş kategoride en çok kullandığım koku. Sevmeyen çıkmadığı gibi sayısını tahmin edemeyeceğim kadar iltifat aldı.

drekremcakal

Pure Parfum
Yasaklandı
Genel beğeni parfümlerine ağırlık veriyorum genelde risksiz kokular hep.
Ajmal hatkora wood aklıma geldi.
jubilation ve interlude zaten bir kere kullanıp tepkilerden sonra daha da denemediğim kokular.

ak88

Eau de Toilette
CN homme den daha killerini görmedim. haksızda değiller , darbeli matkap gibi insanın beynini oyuyor.
ama koku güzelmi. bence müthiş.kızlar eros falan koklasın.:cool:

A☆MEN

Perfume Lover
Kouros
Tobacco Vanille
Oud'lu miskli tütünlu kokularin birçoğu...

baron

Eau de Parfum
Herkes demiş ama bende Ysl Kouros diyorum.İlginç bir şekilde forumda çok sevilen bir parfüm.Çünkü herkes nefret edip yinede kullanıyor.Aslında kouros gerçekten başarılı bir koku.Ben çok parfüm denedim ama erkeksi,seksi ve performans canavarı bir koku daha koklamadım.Belkide daha niş parfümlere geçmediğimden olabilir.Ama gelin görün ki bu parfümü hiçbir kız beğenmiyor.1 sene önce görüştüğüm bir kız çok beğenmişti.O da kouros la ilgili "berbat kokuyor ama çok erkeksi ve çekici" demişti.
Birde geçen joop kullandım 2015 batch lı.Performans harika ama herkes daha sıkma dedi.Sıktıktan 8-9 saat sonra işyerine gelen bir kadın ise çok beğenmişti. Aynı şey caron-yatagan içinde geçerli.

mm.olcayto

Pure Parfum
Satış Onaylı
Herkes demiş ama bende Ysl Kouros diyorum.İlginç bir şekilde forumda çok sevilen bir parfüm.Çünkü herkes nefret edip yinede kullanıyor.Aslında kouros gerçekten başarılı bir koku.Ben çok parfüm denedim ama erkeksi,seksi ve performans canavarı bir koku daha koklamadım.Belkide daha niş parfümlere geçmediğimden olabilir.Ama gelin görün ki bu parfümü hiçbir kız beğenmiyor.1 sene önce görüştüğüm bir kız çok beğenmişti.O da kouros la ilgili "berbat kokuyor ama çok erkeksi ve çekici" demişti.
Birde geçen joop kullandım 2015 batch lı.Performans harika ama herkes daha sıkma dedi.Sıktıktan 8-9 saat sonra işyerine gelen bir kadın ise çok beğenmişti. Aynı şey caron-yatagan içinde geçerli.
Nişlerde de pek yok kourosa muadil bir şey.

kosovic

Eau de Toilette
Parfüm ile ilgilenmeyen insanlara parfümlerimin çoğu acımasız geliyor. Ama yapacak bir şey yok.

Palavur

Pure Parfum
Caron Yatagan ve Aramis Devin icin benzer geri donusleri almistim.

K

kuzgun1984

Misafir
''kullandıklarım arasında'' hiçbir parfumum hiçbir bayandan olumsuz geri dönüş almadı bugune kadar. tabi bunda benim azılı bir genel beğenici olmamın etkisi de büyük :)

Mode XL

Pure Parfum
Satış Onaylı
Montale Black Aoud, Caron Yatagan, İnterlude, Tsar, White Aoud, Sweet Oriental Dream ilk aklıma gelenler. Özellikle Black Aoud yerin dibine gömmüştü :)

Foreverroma

Pure Parfum
Satış Onaylı
aşağıda ismini yazdığım burnu yoran ağır kokuları ben sevmiyorumki bir bayan nasıl sevsin

ted lapidus pour homme
hugo boss number one
tsar
escada pour homme
ysl kouros
chanel anteaus
aramis classic
versace l'homme

xPixa

Perfume Lover
Moderatör
Tom Ford - Noir EDP ve Davidoff - Zino

Zino'yu zamanında şişeli olarak aldım 3 yıl kadar önce ve galiba sadece 10 ml kullandım bu süre zarfında. Oldukça oldschool ve kesinlikle ileri yaşta kullanılması gereken bir parfüm.

Noir'ı ise parfümeride bir bayan arkadaşıma denettirmiştim ve verdiği tepki bu ne böyle deyip kağıdı direk çöpe attırmıştı :D:D

baron

Eau de Parfum
Yeni ekleme yapmak istiyorum.

Dior Fahrenheit.Bir kadın mazot kokusuna benzetip iğrenç bulmuştu.

Bleu Dissey. Eski kız arkadaşım midesinin bulandığını söylemişti koklayınca.

Kenzo Jungle.Kadın parfümüne benzetmişti biri.Bunu erkeklerde çok diyor.Yeni bir şişe aldım sıkmaya korkuyorum.