KULLANDIĞIMIZ DEODORANTLAR

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Emotion Love var benim. Oldukça kalıcı bir deodorant.
Arada sırada Nivea'nın deodorantlarından da alıyorum. Çok başarılı buluyorum Nivea deodorantları.
Sizin beğendiğiniz deodorantlar neler?

blerox

Perfume Lover
Satış Onaylı
hermes voyage sıvı deodorant kullanıyorum ben hem kokusunu hem de performansını çok seviyorum..

Meursault

Perfume Lover
Satış Onaylı
Nivea silver protect roll on kullanıyorum çok memnunum.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MD

Founder Administrator
Yönetici
Deodorant ve parfümün uyumsuz olduğunu düşündüğümden birlikte kullanmıyorum

• Beğen
Tepkiler: ark

Green

Pure Parfum
Satış Onaylı
şu an bende bulunan ve neredeyse bitmiş olanlar: axe gold ve zara man deodorant.

şunu seviyorum bir de:

31mSZ6ixeFL.jpg

almıla

Perfume Lover
kiss my face ve urtekram roll on'larını kullanıyorum. hayvan testi yapmayan markalar cruelty free oldukları için tercih ediyorum

almıla

Perfume Lover
bilmediğim için soruyorum hayvan testi nedir?

ben de epeydir nivea black and white kullanmaktayım.
hayvanların kozmetik amaçlı testlerde kullanılması, üstlerinde yeni ürünlerin denenmesi,öldürülmeleri,derilerinin yanması vs. sonuçları olan uygulamalar, ilaç sektörüne bile bir nebze karşıyım ama kozmetikte dünya devi çoğu firma hayvan testi uyguluyor maalesef. ben de cruelty free markaları tercih ediyorum temizlik,kozmetik,kişisel bakımda
ayrıntılıı bilgi için bakabilirsiniz https://www.crueltyfreeinternational.org/

ark

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
7-8 yıldan beri Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Deodorant Stick kullanıyorum. Ferahlık, huzur verici bir hissiyat uyandırıyor bende.

guardi

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
hayvanların kozmetik amaçlı testlerde kullanılması, üstlerinde yeni ürünlerin denenmesi,öldürülmeleri,derilerinin yanması vs. sonuçları olan uygulamalar, ilaç sektörüne bile bir nebze karşıyım ama kozmetikte dünya devi çoğu firma hayvan testi uyguluyor maalesef. ben de cruelty free markaları tercih ediyorum temizlik,kozmetik,kişisel bakımda

çok teşekkürler izahat için. hayvanlar maalesef bir çok sektörde denek olarak kullanılmakta. keşke bir şekilde bunun önüne geçebilsek.
sizi göstermiş olduğunuz bu hassasiyetten dolayı kutlarım..

Leto

Pure Parfum
Satış Onaylı
Mucizevi urun Driclor sayesinde deo kullanmiyorum

Ozfragrance

Pure Parfum
Satış Onaylı
Nivea Coolkick kullaniorm.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ruhi_

Perfume Lover
Satış Onaylı
Merhaba, beyaz t-shirt ve gomleklerde sari leke olusmasini engelleyen bir urun var mi? Axe, nivea tarzi deodorantlar boyamiyor ama hemen ucup gidiyorlar. Muma benzeyen stickler ya da doner top baslikli roll-on’lar daha iyi koruma sagliyor ama onlardan da ne kullaniysam sari leke yapti. Beyaz kiyafet giyerken deodorant kullanmaya korkar oldum, nedir bu isin caresi :(

ibrahim254

Eau de Parfum

Parfüm ve deodrantlar ne gibi kullanılıyor hayvanlarda? Hayvan konusunda ben de hassasım