Koleksiyonunuzda bulunan en guclu kokular

azzura

Perfume Lover
Moderatör
2020-04-12 12.40.15 1.jpg

Elimdeki en güçlü kokulardan birkaçı genel olarak her markadan koymaya çalıştım.

Umut Aras

Perfume Lover
Satış Onaylı
DF127089-0112-41E0-8D92-99DA01089B76.jpeg

Bi fotoda benden gelsin :) Normalde 190 şişeye yakın bi koleksiyonum var ve hemen hepsi güçlü parfümlerden oluşuyor takıntılıyım galiba bu konuda ama maalesef hepsiyle bi arada değilim normalde ikamet ettiğim şehirle şu an çalıştığım şehir ayrı olduğu için yanımda olanlardan bir kaçını çektim

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Ekli dosyayı görüntüle 14161
Bi fotoda benden gelsin :) Normalde 190 şişeye yakın bi koleksiyonum var ve hemen hepsi güçlü parfümlerden oluşuyor takıntılıyım galiba bu konuda ama maalesef hepsiyle bi arada değilim normalde ikamet ettiğim şehirle şu an çalıştığım şehir ayrı olduğu için yanımda olanlardan bir kaçını çektim
190 şişe? Artık kendime bağımlı demeyeceğim. :D:D:D:D:D

Umut Aras

Perfume Lover
Satış Onaylı
190 şişe? Artık kendime bağımlı demeyeceğim. :D:D:D:D:D
Üniversite başladığım zaman bulaşmıştım nerden bakarsanız 10-12 sene tabi o dönem şimdiki gibi pahalı değildi nişler evden gelen harçlığın bir kısmı ev kirası ihtiyaç için ayrılıp geri kalan olduğu gibi parfümlere gidiyordu e sonra bide forumlar çıktı ben bile inanamadım ki bir çok parfüm elden çıkardığım halde böyle :D

Ntmm22

Pure Parfum
Ekli dosyayı görüntüle 14161
Çok güzel fotograf olmuş dostum senin koleksiyonda bir hazine belli :) bu white suede in şşişesini değiştirdiler galiba dimi yenisini deneme imkanın oldu mu kokuda değişiklik varmı

Umut Aras

Perfume Lover
Satış Onaylı
Çok güzel fotograf olmuş dostum senin koleksiyonda bir hazine belli :) bu white suede in şşişesini değiştirdiler galiba dimi yenisini deneme imkanın oldu mu kokuda değişiklik varmı
Çok teşekkür ederim dostum :) White Suede aslında daha önce de beyaz şişedeydi diye biliyorum sonradan altın plaketli siyah şişelere geçtiler yenileri denemedim bendeki 5-6 senelik vardır ve baya güçlü ama şunu ekleyeyim bu parfümde benden 3 adet var ve en son 2017 olanı aldım oda fena değil genelde kokudan ziyade performansta bi azalma söz konusu olabiliyor ama yeni beyaz şişeler eskilere göre biraz daha tatlı

Son düzenleme:

ҠƱĿҠƐDĪSĪ

Eau de Parfum
Parfums de Marly Delina
Xerjoff Fatal Charme
Mancera Roses Vanille
Thierry Mugler Alien
Guerlain Insolence edp