Kargo İndirimleri Bilgilendirmek, İndirim Kod Paylaşmak

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
Kargo Şirketleri ve Parfüm Göndermek Hk. konusu var ama bunu anlatmıyor. İsteyen oray da yazabilir.

Arkadaşlar, efendiler, beyler, bayanlar bazen indirimler oluyor ama blgimiz olmuyor. Aslında kargo göndermeden önce kargo şirketi internet sitelerine bakmakta fayda var..

Kod paylaşmak yazdım ama tc ve numara uymazsa işe yaramıyabiliyor ama sanalpazar.com gibi sitelerde fazladan kod olabiliyor. Gerçi bizde bu kodlara ulaşma olmayabilir..

Mesela mobil indirimi var yurtiçi kargo 'da şu an. Cebe mobil uygulamayı indiriyorsunuz. Sonra geri tuşunu kullanamnız gerekiyor. Biraz salak yapmışlar uygulaamyı şu an. Sonra menü çıkıyor, orada kampanyalarımı tıklıyorsunuz ve indirim kodu ortaya çıkıyor.

Kargocuya önceden indirimli göndereceğinizi söyleseniz iyi olur çünkü fatura çıkarabiliyor. Mobil indirim diyorsunuz ve kodu söylüyorsunuz. Alacağı kişide kodu verse olur. Ben ikimiz dışında bir kod verdim uymuyor bu dedi ve olmadı. Şu an yüzde 25 indirim olabiliyor.

Birde yüzde 10-20 mi ne indirim var. İki indirim bir arada kullanılmıyor aklına gelen kurnaz arkadaşlarım :D:p:p. Öğlen 12 ile 3 arasında gelirsen bu indirimden yararlanabiliyorsunuz aam değişebilir bu işler, araştırın önceden..

Evet aklına başka şey gelen, bilen yazabilir :)

Son düzenleme:

A☆MEN

Perfume Lover
Yurtici kargo aplikasyonunu telefona indirip oradaki kod ile yuzde 50 indirim yapilabiliyor
(Adres teslim 7.5,sube teslim 5 lira civarinda)

ozlemcixxx

Pure Parfum
Satış Onaylı
Morhipo dan kodu olan varsa kullanmayacaksa alabilirim

remy

Pure Parfum
Yurtiçi kargoda şuan güncel öğlen kampanyası var.. saat 12-15 arasında yapacağınız gönderilerde adrese teslim ise yüzde 15, şubeden teslim alınırsa yüzde 40 indirim mevcut..

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatal1ty

Pure Parfum
Ben Yurtiçi Kargoda Paro indirimi ile gönderebiliyorum saat sınırı da yok.

Ozfragrance

Pure Parfum
Satış Onaylı
Vodafone Red Abonelerine Aras Kargo standart gonderilere %30 indirim yapiyor.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatal1ty

Pure Parfum
Arkadaşlar yurtiçi kargo öğlen 12-15 arası indirimi bitmiş onun yerine Paro kart indirimini kullanabilirsiniz.

chypre

Perfume Lover
Satış Onaylı
yurtiçi kargo mobil uygulama %30 indirimi var bende istediğiniz zaman kodu verebilirim çocuklar...

Ozfragrance

Pure Parfum
Satış Onaylı
Aras kargo hesapta %30 indirim yapiyor.Ayni kargoyu yurtici 14.75 e gotururken aras 19 liraya goturuyor.Ptt kargo sabit 12 lira Turkiye'nin heryerine

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

drekremcakal

Pure Parfum
Yasaklandı
Yurtiçi kargo çok zam yaptı. Artık değiştirme zamanı geldi. Dosya olarak yüzde 30 indirimle bile 15 lira tutuyor artık. Sürat kargo ile anlaşacağım olmadı

blerox

Perfume Lover
Satış Onaylı
Yurtiçi kargo çok zam yaptı. Artık değiştirme zamanı geldi. Dosya olarak yüzde 30 indirimle bile 15 lira tutuyor artık. Sürat kargo ile anlaşacağım olmadı
son zamanlarda küçük bir sample bile olsa 20 liranın altına ne gönderebildim ne de teslim aldım %30 indirimli göndermeme rağmen.

Fatal1ty

Pure Parfum
son zamanlarda küçük bir sample bile olsa 20 liranın altına ne gönderebildim ne de teslim aldım %30 indirimli göndermeme rağmen.

Daha bugün tek dekant gönderdim Paro indirimli şube teslim 10 tl tuttu. Elimde kağıdı duruyor isteyenle resmini paylaşırım Yurtiçi kargoyu savunmuyorum şubedeki bayan bile şaşırdı.

remy

Pure Parfum
Arkadaşlar nette az bir araştırma yaparak çok ucuz fiyatlara kargo gönderebilirsiniz..
Tabi azıcık hileli işlem sayılır..
Örneğin İstanbul avr yakasından gönderdiğim kargo Erzurum Yakutiye ye 5tl ye sürat kargo ile gitti.. 5tl de aracıya gönderdim.. toplam 10tl..

Yurtiçi kargo İstanbul içi bir evrak 15tl gönderim yapıyor.. Erzurum a paket göndersem 50 alırlardı herhalde.

Tabi 10-15 arası tutacak kargolarda bu sistemi kullanmıyorum.

Adem kara

Pure Parfum
Satış Onaylı
068f59ce49a726fb2dcca33c5bfe6f7f.jpg
100 tl kredili hesap acınca surat kargoda 1 yıl boyunca kullanma imkanı veriyor ve naxos gibi büyük kutulu bir parfümü bile 10 lira gibi bir rakama göndermenizi sağlıyor bilginize :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Adem kara

Pure Parfum
Satış Onaylı
Ayni sekil size gelen kargolarda otomatik yüklediğiniz krediden düşüyor :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi