İçinden Geçeni Söyle

Zulkarneyn

Perfume Lover
Satış Onaylı
Şirkette tadilat, 20.günü doldu sanırım.. Tozun toprağın ayyuka çıktığı anlardayım :( öldüemeyecek ama süründürecek gibi.. :confused::confused:

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Bende duydun Kızlar daha ıydal diye sende dediğine göre demekki bu durum gerçek Ömer hocam:)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Öyle mi dersiniz? Sınıfımda Simya adında bir kız öğrenci var, yaklaşık 10 erkek öğrenciye bedel. Çocukların ellerindeki oyuncakları çeker alır, onlara vurur, bir dakika yerinde duramaz, aşırı bilmiştir. Velilerden aşırı şikayet geliyor. :D:D:D

cakcetin

Perfume Lover
Satış Onaylı
Öyle mi dersiniz? Sınıfımda Simya adında bir kız öğrenci var, yaklaşık 10 erkek öğrenciye bedel. Çocukların ellerindeki oyuncakları çeker alır, onlara vurur, bir dakika yerinde duramaz, aşırı bilmiştir. Velilerden aşırı şikayet geliyor. :D:D:D
Hocam yani Simya insanın kimyasını bozar diyorsunuz:)

Zulkarneyn

Perfume Lover
Satış Onaylı
Arada çıkanlardan denk gelmiş hocam :)

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Hocam yani Simya insanın kimyasını bozar diyorsunuz:)

Aynen öyle. Bi' de beni aşırı seviyor kerata. Upuzun, sapsarı, lüle lüle saçları var. Aşırı güzel bir kız. Ancak anormal yaramaz. Demem odur ki, bir insanın sakin olup olmaması cinsiyetiyle değil, fıtratı ile alakalı. :):):)

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Sizde çok anı vardır ozaman :)

Fakirliğin, yokluğun en dibini gördüğüm; yüreğimi dağlayan anılarım da var - ki bunları Fatsa'da görev yaparken yaşadım- koşulsuz saf sevgiyi bir çocuğun gözlerinde gördüğüm mükemmel anılarım da var. :)

Green

Pure Parfum
Satış Onaylı
Şu an aklıma gelen replikle kahkaha atasım var. Bilbo'nun yüzük kardeşliğinde kalabalığa haykırdığı şu cümle ve insanların manasız bakışları:

"İçinizden en az yarısını arzuladığımın yarısı kadar bile tanımıyorum ve yarınızdan azını hak ettiğinizin ancak yarısı kadar sevebiliyorum."

Meursault

Perfume Lover
Satış Onaylı
Şu an aklıma gelen replikle kahkaha atasım var. Bilbo'nun yüzük kardeşliğinde kalabalığa haykırdığı şu cümle ve insanların manasız bakışları:

"İçinizden en az yarısını arzuladığımın yarısı kadar bile tanımıyorum ve yarınızdan azını hak ettiğinizin ancak yarısı kadar sevebiliyorum."
Kesilmiş sahneler dahil 3 filmi arka arkaya izleyen bir arkadaş ekibiydik. Herşeyi ezberledim hocam:). Böylesi bi daha gelmeyecek.

almıla

Perfume Lover
vbbpd4.jpg