Hiç unutamadığınız anlarda üzeriniz de olan parfümler

Temuçin özkaya

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Unutulmuş bir konu gibi geldi bana her insanın hayatında yaşadığı gerek çok komik gerek hüzünlü anılarının olduğu zamanlar da kullandığı parfümler o an üzerinde olduğu için o parfümü kokladığı zaman aklına gelen anılar :)

( bence bizler komik olanları anlatalım yüzümüz biraz da olsa gülsün hüzünlüleri anlatmasak da olur :) )

Son düzenleme:

Temuçin özkaya

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Öncelikle ben başlamak istedim aklıma gelen çok konu ve olay var ama aklıma gelen ilk olay o zamanlar parfümleri birbiriyle karıştırıp daha farklı kokular ortaya çıkar mı diye düşündüğüm zamanlar dı one million 2 ml le 2 ml creed Viw i karıştırıp 1 ay bekletmiştim ve kayınvalidemle ilk tanışacağım zaman onu kullanmıştım şimdi ne zaman bir one million yada viw koklasam hep o an aklıma gelir şimdi üzülüyorum viw i heder ettiriğim için parfümün karışımına gelirsek one millionla viw kokusu farklı farklı geliyordu karışınca ortaya değişik birşey çıkmadı:D:D

Son düzenleme:

azzura

Perfume Lover
Moderatör
Öncelikle ben başlamak istedim aklıma gelen çok konu ve olay var ama aklıma gelen ilk olay o zamanlar parfümleri birbiriyle karıştırıp daha farklı kokular ortaya çıkar mı diye düşündüğüm zamanlar dı one million 2 ml le 2 ml creed Viw i karıştırıp 1 ay bekletmiştim ve kayınvalidemle ilk tanışacağım zaman onu kullanmıştım şimdi ne zaman bir one million yada viw koklasam hep o an aklıma gelir şimdi üzülüyorum viw i heder ettiriğim için parfümün karışımına gelirsek one millionla viw kokusu farklı farklı geliyordu karışınca ortaya değişik birşey çıkmadı:D:D
Büyük risk almışsın:D

ERGUN

Administrator
Yönetici

Kaynana gelince Kouros la Antaeus karıştırıp sıkın hocam misafirlik kısa sürsün.