Giorgio Armani Code Profumo

BaddestMan

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
code-prof-s.jpg

Üst Notalar : Yeşil Mandalina, Yeşil Elma, Kakule.
Kalp Notaları : Lavanta, Küçük Hindistan Cevizi, Portakal Çiçeği.
Temel Notalar : Deri, Amber, Tonka Fasulyesi.

Code'un kendisinden de pek hazzetmediğim için bu parfümü de beğenmedim,orjinaliyle arasında uçurum bi fark yok koku bakımından,performans olarak iyi sayılır.

K

kuzgun1984

Misafir
code ile cokta ozdeslestirilmemesi gereken bir koku.
acilisi pudrali bir hissiyatla basliyor. en sevdgim kismi bu. fakat bu kisim cok kisa suruyor.belki de code u animsatan kisim bu kisimdir.bir selam durusu niteliginde abisine.
giderek 1 milliona evriliyor sonrasinda.fakat cok degil sadece animsatacak duzeyde.
noluyor falan derken 1 million effecti de soluklasip diesel fuel for life spirit (klasik olan degil spirit)e kayiyor koku ve teninizden ayrilana kadar uzunca bir sure boyle devam edip sonlaniyor.
farklilik vadetmese de begenimi kazandi.ama dolabima koyma noktasinda tereddutler yasiyorum.sanirim almayacagim.

Yinthei

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Code Profumo'yu orijinal Code'a göre daha başarılı buldum şahsen ben. Ama alınıp da yıllarca sıkılmadan kullanılacak imza kokusu yapılacak bir parfüm değil, benzerleri istemediğiniz kadar piyasada mevcut. Performansının iyi olduğuna dair yorumlar okudum, bu konuya takıksanız ve tatlı parfümleri seviyorsanız size istediklerinizi sunacaktır. Aklıma gelmişken, bu parfümün şişesinin rengini çok seviyorum.

maximus

Extrait de Parfum
Tonka fasülyesi zehirlenmesi yaşatacak nerdeyse :)) sıkıldım 2 hafta kullanıp elden çıkardım.

Selbie

Eau de Parfum
Amber notasından gelen aşırı tatlılıkla harmanlanan tonka fasulyesinden gelen kremsiliğin gurmeliği baskın olmasına rağmen yine de deri, notasıyla maskülen koku olmayı başarabilmiş ,karşı cins olarak oldukça çekici bulduğumdur:)Birkaç haftalık erkek parfümü araştırmalarım ve denemelerim sonucu aldığım ;klasik baba parfümlerine benzemediği için de bana 30 senedir klasik bir babadan çok öte en güvendiğim arkadaşım olan,kralıma hediye ettiğimdir.:) Baba parfümü olmak için bir tık sexi olsa da, annem de kokudan oldukça memnun sonuç olarak;)

innotes

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Tiryakisi değilim ama tatlılığını hep sevmişimdir.