Gardrops bu satıcı guvenli mi?

yanqoue

Pure Parfum
Satış Onaylı
99 liraya Amouage gördüğüm yerden hiçbir şey almam :)

PerfumeLover

Eau de Parfum
Artı eger gelen urun orjinal diilse odemis oldugunuz tutar satıcıya aktarılmıyor gardrops hesabında kalıyor iade yapabiliyorsunuz Guvence var :)

azzura

Perfume Lover
Moderatör
Haklısınız Kursat bey Sadece Dior Homme 2005 batch alırım :)
Hocam 2005 de olsa etmez bu forumda 2010 batch dhi satıldı 5 tl mlden 12 TL ye ben buraları gören kimsenin vereceğini düşünmüyorum 10 15 sene sonra belki ama şu an bu fiyatları bence haketmiyor diye düşünüyorum ki 15 yıllık parfüm kutusu yok nasıl saklandı bilgimiz yok, içeriği o mu değil mi referans yok (alakasız Bi parfümü içine doldurup sonrasında bu 2005 dese değil diyebilecek kaç kişi var) bu tür işlerde bence bu tür sitelerde uzak durmakta fayda var. Bi de benim şahsi fikrim en kral dior homme 5 6 tl yi geçmez

PerfumeLover

Eau de Parfum
Hocam 2005 de olsa etmez bu forumda 2010 batch dhi satıldı 5 tl mlden 12 TL ye ben buraları gören kimsenin vereceğini düşünmüyorum 10 15 sene sonra belki ama şu an bu fiyatları bence haketmiyor diye düşünüyorum ki 15 yıllık parfüm kutusu yok nasıl saklandı bilgimiz yok, içeriği o mu değil mi referans yok (alakasız Bi parfümü içine doldurup sonrasında bu 2005 dese değil diyebilecek kaç kişi var) bu tür işlerde bence bu tür sitelerde uzak durmakta fayda var. Bi de benim şahsi fikrim en kral dior homme 5 6 tl yi geçmez
Kesinlikle satın alsam dahi orjinal 2005 batch olup olmadıgını anlayamam Bu nedenle cokta obsesyon yaratmamak gerekiyo :) Let ıt go diyorum kendime :) Degerli ve haklı yorumunuz için teşekkür ederim