Güneş kremi gibi kokan parfümler

Scentless

Extrait de Parfum
Sevgili arkadaşlar, yazın çalışırken kullandığımda sanki tatildeymişim gibi hissettirecek bir koku arıyorum. Sıcak ve bir o kadar serin hissettirecek, yumuşacık kokacak... İçinde Hindistan cevizi olan güneş kremleri gibi kokabilir mesela. Siz yine de Hindistan cevizi dediğime bakmayın. Bildiğiniz bu tarz kokuları paylaşırsanız çok sevinirim.

Scentless

Extrait de Parfum
Şu Sun her denemede bozuk kokuyordu. Raftaki testerlar bozuk mudur nedir bilmiyorum ama ciddi ciddi 40derece sıcakta arabada kalmış da bozulmuş gibiydi. Tester alanlara sesleniyorum, memlekette denenecek ürün kalmadı :) parfüm denemeye korka korka gider olduk. Dövecek gibi bakıyorlar şişeyi elime alamıyorum. Sağlamları satıyorlar mı kendilerine mi saklıyorlar anlamıyorum ama sorduğum çoğu parfümün deneme ürünü rafta yok

Ozhan

Pure Parfum
Güneş kremi gibi değil ama size Virgin island water öneririm havanızı tamamen değiştirecek sizi kumsala götürecek bir koku :)

malibulife

Extrait de Parfum
Benim de bildiklerim, sunder sun, ayrıca biraz yeşil kokmasına rağmen hafif kremsi kokan armani eau d'aromes olabilir. Bu tarz kokuları ben de seviyorum hatta arıyorum. Farklı alternatifler çıkacaktır mutlaka.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

YILKANT

Pure Parfum
Satış Onaylı
Yazacaklarım güneş kremi gibi kokmaz belki ama şezlonga uzanıp şemsiyeli kokteyli elinize almışsınız izlenimi verebilir.

Tdc Sel de vetiver
Creed viw
Il profvmo pioggia salata
Profumum roma acqua di sale
Heeley sel marin
Lorenzo villoresi auro marris

Scentless

Extrait de Parfum
Yazacaklarım güneş kremi gibi kokmaz belki ama şezlonga uzanıp şemsiyeli kokteyli elinize almışsınız izlenimi verebilir.

Tdc Sel de vetiver
Creed viw
Il profvmo pioggia salata
Profumum roma acqua di sale
Heeley sel marin
Lorenzo villoresi auro marris
benim kısıtlamamak adına yazamadığım ama içimden geçirdiğim şeyi çok iyi ifade etmişsiniz, o da olur efendim. Teşekkür ederim

Yinthei

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Jil Sander Sun ve Virgin Island Water demek için gelmiştim, ikisi de yazılmış :)
Ek olarak Dolce & Gabbana Light Blue tam güneş kremi gibi kokmasa da bana yaz mevsimini çağrıştırıyor.

almıla

Perfume Lover
Jil sunder kullandım bana bozulmuş krem gibi gelen midemi bulandıran bir koku idi arkadaşımla takasladım sonra..
Bence light blue güneş kremi gibi kokmasada 3 şişe bitirdiğim tek parfümdür. Tam bir yaz kokusu.
J. Lo glow cok övülüyordu ama tr de bulamadımben

ozlemcixxx

Pure Parfum
Satış Onaylı
aynen ben de aynı şeyi düşündüm. güneş kremi gibi kokan parfüm diye almıştım jil sander sun'ı. malesef midemi bulandırdı bozulmuş çiçek gibi kokuyordu. hiççç sevmedim. başkasına verdim. kalıcılığına diyecek yok ama çok çok kötü.

terracota nın da kalıcılığı yok diye biliyorum. zamanında ben de çok arayış içine girmiştim @Scentless sizin gibi. ama bulamadım hala..

Jil sunder kullandım bana bozulmuş krem gibi gelen midemi bulandıran bir koku idi arkadaşımla takasladım sonra..
Bence light blue güneş kremi gibi kokmasada 3 şişe bitirdiğim tek parfümdür. Tam bir yaz kokusu.
J. Lo glow cok övülüyordu ama tr de bulamadımben