Günün Sözü

U

ukiyo

Misafir
upload_2019-6-15_0-47-49.jpeg

Çerçevelet, as!

Benan

Perfume Lover
Satış Onaylı
"Düşünceli olun" diyor Platon "Çünkü karşılaştığınız herkes, inanın en az sizin kadar zorlu bir mücade veriyor."

U

ukiyo

Misafir
Bana hep umut veren bir söz olmuştur.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ne kadar farklı noktalardan bakıyoruz:) Bendeyse; "çabasız hiçbir şey olmaz, sözle peynir gemisi yürümez, oturduğun yerden bir şey istemeyi kes, istediğin şey sana gökten zembille inmez, kalk o şey için her şeyi yap ya da çeneni kapa" gibi tepkiler canlandırıyor içimde.

leo_schwechlen

Eau de Toilette
Ne kadar farklı noktalardan bakıyoruz:) Bendeyse; "çabasız hiçbir şey olmaz, sözle peynir gemisi yürümez, oturduğun yerden bir şey istemeyi kes, istediğin şey sana gökten zembille inmez, kalk o şey için her şeyi yap ya da çeneni kapa" gibi tepkiler canlandırıyor içimde.
Aslında böyle bir yönü de yok değil ama ben daha çok olumlama yapma taraftarıyım Düşünsenize istediğiniz bir şey var belki çok zor belki de imkansız geliyor size. Sonunu göremediğiniz bu şey için çaba gösteriyorsunuz ki siz kaderinize etki ettiğinizi biliyorsunuz. Bütün çabalarınız daha güzel günler için

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Okuldan sonra İstanbul Parfümeri'ye gideceğim. Çok heyecanlıyım. Ne diyoruz PARFÜM AŞKINA!

U

ukiyo

Misafir
Leyla'dan geçme faslındayım, Mevla'yı bulma yollarında...

• Beğen
Tepkiler: MD

Ntmm22

Pure Parfum
Bu siteden birinin daha çok da meşhur olmamasıyla birlikte, az sözle çok şey anlatan bu parçayı biliyor olması tebessüm ettirdi
60 ın üzerinde mfö konserine gidecek kadar mfö sevdalısı olan arabasında genelde mfö çalan çok yakın bir arkadaşım oldugu için hiç kendim açıp dinlemediğim halde bu şarkıyı gayet iyi biliyorum bende:)

Vintage

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Asıl mesele nedir biliyor musunuz bayım? Hayatınızdaki en önemli şeyin bir başkasının hayatında zerre kadar yer kaplamaması.. bu nedenle kendinizi çok önemsemeyiniz.

U

ukiyo

Misafir
Ne ahlak ne de sevgi gökten dünyaya indi, insanlık istedi keşfetti hepsini.