Fragrantica'da Nishane incelemesi

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
Nishane parfüm ve kolonya

Ülke: Türkiye
Ana faaliyet: Kokuları
Marka sitesi: bağlantı
Bu niş tasarımcısı
nişhane amblemi parfüm at üzerinde osmanlı okçusu.jpg

Tasarımcı Nishane vardır 22 bizim koku üssü parfüm. Nishane yeni bir koku markasıdır. Erken baskı 2012 yılında kuruldu ve en yeni 2016 Nishane kokuları parfüm Jorge Lee ve Sylvain Cara ile işbirliği yapılmıştır değil.

http://www.fragrantica.com/designers/Nishane.html

Nishane parfüm ve kolonya

Tasarımcı Nishane vardır 22 bizim koku üssü parfüm. Nishane yeni bir koku markasıdır. Erken baskı 2012 yılında kuruldu ve en yeni 2016 Nishane kokuları parfüm Jorge Lee ve Sylvain Cara ile işbirliği yapılmıştır değil.

Listeyi daraltmak için birkaç harf yazın:

Pervanesi Flames
2016kadınlar ve erkekler için

Yüz Sessiz Yolları
2016kadınlar ve erkekler için

Mısır Çarşısı
2015kadınlar ve erkekler için

Çiçeği Koleksiyonu
Duftbluten
2015kadın ve erkekler için

Rosa Turca
2014kadınlar ve erkekler için

Tuberoza
2014kadın ve erkekler için

Vjola
2014kadın ve erkekler için

KÖLN Parfumée
Eau Classique
2012kadınlar ve erkekler için

Eau İstanbul

Golf Arabe

Mediterranee
2012kadın ve erkekler için

minyatür Sanatı
Ambra Calabria

Boszporusz

Munegu

Pasion Choco
2013kadınlar ve erkekler için

Santalove
2013kadın ve erkekler için

Sultan Vetiver
2013kadınlar ve erkekler için

Wulong Cha

Signature Collection
Afrika Olifant

Diğer üç parfüm alttaki mesajda. Sınır vardıda..

http://parfum-merak-forumu.14068.n7.nabble.com/Ni-hane-Fragrantica-da-td86820.html 'dan alıntı yapacağım @Hanımeli yazısından, umarım anlayışla karşılar.. aynı yazıları gene bekleriz bu yazıda ve başka konuda da lütfen :) :

''
Hanımeli
Cevap |
2149 gönderiler
Merhaba forumda yeniyim ben nishaneden extrait parfum serisinin sample setini facebook sayfalarındaki çekiliş sonucu kazanmış oldum.Gerçekten emek verilmiş parfümlere çok kalıcılar % 30 parfüm yoğunluğundalar 16 parçadan oluşuyor...4 tanesi benim için kullanılabilir değil yoğun hayvansal kokular ve ağır öd paçuli ve deri notaları içeriyor bunlar.Ama diğerleri büyük bir zevkle kullanılır bence.Bir bayan olarak benim favorim Vjola mükemmel bir iris ''

'' Hoşbuldum efendim koleksiyon 16 parçadan oluşuyor 1den 16 ya numaralandırmışlar 1-wulong cha ferah bir yeşil çay kokusu yazın kullanılabilir 2-Ambra Calabria bu da hem ferah bergamot notalarıyla açılıyor orta notalarda yasemin ve kişniş dip notalarda ise misk amber vanilya var...hem ferah hem tatlımsı amber çok hoş bir uyum sağlamış çok rahat kullanılabilen modern bir koku 3-Boszporusz İstanbul boğazına adanmış deniz temalı bir koku bu parfüm de güzel ancak içindeki yosun notasından pek hoşlanmadım beylere daha çok yakışacak yaz aylarında diye düşünüyorum
4-Passion choco kahve greyfurt çikolata orkide gibi notalar içeriyor bu tarzı sevenler için süper ama ben çikolata gibi kokmak istemem
5 - santalove bergamot ylang ylang sandal ağacı vanilya ve tonka fasulyesi notalarından oluşan tam bir sandal parfümü.B
Bu tarzı sevenler için sonbahar ve kış aylarında ideal...6 7 ve 8 i beylere yakıştırıyorum...
Gelelim asıl bayanlara adanmış güzellere...
9-Tuberoza sümbülteber gardenya yasemin ve aynısafa merkezli çiçek kokusu çok hoş...
10-Düftblüten (almanca koku çiçekleri demek) monolya gardenya üst, osmantus paçuli orta ve tütsü meşeyosunu dip notalarından oluşan güzel ama pek benim tarzım olmayan kaliteli bir koku.Az önce söylediğim gibi meşe yosununu sevmedim.Sanırım çalışan kadının modern kokusu olarak tasarlanmış...
11-Vjola işte benim seride aşık olduğum budur...
sümbülteber menekşe aynı safa müge üst
yasemin manolya gül iris orta
vanilya hanımeli kediotu dip notalarından oluşan bana göre muhteşem çiçek patlaması yaşatan parfüm...İmkanım olursa bunu almak isterim çok güzel. Bu arada iris parfüm esansları arasındaki en pahalı içerikmiş...
12-Rosa Turka adı üstünde ısparta gülü yasemin ve misk destekli gül tutkunlarını etkiler diye düşünüyorum böyle taze gül tarzında değil de Francis Kurkdjian'ın Lumiere Noire tarzında şipre bir gül yorumu diyebilirim...
Yardımcı olabildimse ne mutlu tarzınızı yazarsanız size yakın olanları tahmin edebilirim sanırım güzel kokulu günler dilerim... ''.

Osmanlı okçusu var resimde, bence çok güzeel bir durum.. İnşallah sahibi de iyi biridir ve güzellikler olur :)..

Kimi parfüm notaları şişe üzerinde diye eleştirmiş ama bence hoş olmuş hem bunu yapan başka ünlü niş evleri de var..

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
Üstte 22 parfüm nişhane'nin sığmasdı bende bu mesaja yazdım.. Bu arada sitesi ingilizc olmuş ve türkçe yok sanırım şu an.. Bunu daha önce eleştirmiştim ve gene eleştiriyorum..

Musiqa Ud

Patchuli Kozha

Süet ve Safran

nişhane amblemi parfüm at üzerinde osmanlı okçusu.jpg

nişhane ingilizce sayfası ilk türk niş markası.jpg