ESTEE LAUDER MODERN MUSE LE ROUGE

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
= DAS PARFUM. İftardan sonra parfümü anlatacağım, az sabredin ve takipte kalın.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Başlayalım. Bu parfüm tamamen genç işi, tatlılığı az denemeyecek, günlük kullanıma uygun, çok güzel bir parfüm. Her mevsim kullanılabilir. Valentino Valentina'yı bilir misiniz? O tarz uçuş uçuş bir şey. Ancak kesinlikle kalıcılık ve silaj yönünden onu döver. Bu parfümü DAS PARFUM yapan şeyler neler?
- İnsanı bunaltmaması.
- Hafif bir güllü-pembe lokum kokusu olması. Şimdi bu maddeyi biraz açalım. Parfüm ilk sıkıldığında biraz çiçeksi, böyle meyvemsi bir halde. İçeriğinde bence az da olsa çilek var. Koku açılıp geliştikçe ortaya pudralı-pembe güllü lokum kokusu çıkıyor. İşte o koku insanın aklını alır nitelikte. Hayranı olduğum Armani Si İntense'deki güllü lokum kokusundan kesinllikle çok daha klas bir lokum kokusu bu. Güllü parfüm arayışındakiler muhakkak buna bir baksınlar. Elimde Florabotanica da var, az kaldı içinde ancak ben Florabotanica'dan tekrar almaktan caydım. Neden? Bu koku daha özel.
- Şekerli olduğu halde şu yaz günlerinde baymıyor, bu mevsimde rahatça kullanılır.
- 3 saat önce sıktığım koku hala capcanlı.
- Annem çok beğendi. Arkadaşım Chloe değil de, bunun 100 ml.liğini alaydı ne dua derdim ona yaa... Aman ne diyorum; sağ olsun, hediye hediyedir.
- Estee Lauder'den beklenmeyecek kalitede, nefis bir iş. Mutlaka deneyin diyorum. Deneyin ve alın bence.
- En kısa zamanda 2 adet 30'ar ml.inden alacağım. 100 ml.lik tek şişeden çok daha ucuza geliyor.(Bir tane 30 ml.liğim var. 2 tane daha alırsam 90 ml.lik yapar. Fiyatlara bakarsanız ne kadar fark olduğunu görürsünüz.)

almıla

Perfume Lover
ablamda var le rogue bende modern muse var ben çok sevemedim le rogue versiyonunu orjinal versiyonu da sentetik gibi biraz onu da cok sevemedim

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
ablamda var le rogue bende modern muse var ben çok sevemedim le rogue versiyonunu orjinal versiyonu da sentetik gibi biraz onu da cok sevemedim
İlk denediğimde ben de Le Rouge'de olmamış bir şeyler sezinledim. Çok çarpılmadım, çok baskın olmadığı için aklımı çelmedi. Ancak bana hediye edilince ne derecede güzel olduğunu iyice kavradım. Evde kullanınca hakkıyla değerlendirdim. Çok beğendim kokusunu.

Lal

Eau de Cologne
Koklamadığım ama çok merak ettiğim bir koku. Modern mouse serisine mesafeli yaklaşıyorum nedense...

parfümmüptelası

Eau de Toilette
beğenmediğim çekmecede duran parfümüm. soğuk ve tozlu bir gül kokusu hakim geliyor bana. ısıtan değil üşüten cinsten. vetiver ve safrandan gelebilir soğuk esinti emin değilim. yazın banko gider diye bekletiyorum. karlı günlere kış soğuğuna gitmez ama yazın kullanıma çok uygun elit bir havası olan bir parfüm. kaliteli bir karışım gel gelelim parfüm zevk işi. ağır kokulardan hoşlanan bana maalesef çok hitap etmedi. ama kalıcılık konusunda iyi diyebilirim.