En Son Aldığınız Parfüm

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Siz böyle yazınca şişe tasarımını merak ettim, kapağı açmak için halkanın koparılması mı gerekiyor diye. Bir kutu açma videosu buldum. Şişe mavi ve o halka koparılmıyor, kapağın üzerinde kalıyor.

Bu arada hem İtalya, hem Fransa üretimi olmuş Wish'in. Eğer Watsons'takinin tarihi eskiyse orijinal formüllü kıymetli bir şişe bulmuş da olabilirsiniz.
Teşekkür ederim, yarını bekleyemedim, Elmas Kozmetik 'ten bir tane daha sipariş verdim.

fsater

Pure Parfum
Satış Onaylı
Şöyle bir bilgi buldum aşağıda linkini verdiğim sayfada: "Lütfen dikkat, bu parfüm 1997 formülünden bariz farklarla reformüle olmuştur ve rengi değişmiştir."

Fragrantica yorumlarında eski parfümün mavi renkli, Angel benzeri paçulili baskın bir koku olduğunu, yeni parfümünse yeşil renkli, paçuli yerine karamel vanilya baskın bir koku olup çabucak uçup gittiğini yazmışlar.

Watsons'taki bu yüzden farklı olabilir. Eğer öyleyse en azından "sahte değilmiş" dersiniz.
Elmasdan alınan yeşil ve performanslıymış.yani frag yorumlarımın tam tersi söylemiş elle61 hanım.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Elmasdan alınan yeşil ve performanslıymış.yani frag yorumlarımın tam tersi söylemiş elle61 hanım.
Hocam, iki parfüm arasında kıyas yaptım. Watsons 'tan aldığım Wish kesinlikle koku olsun, performans olsun Elmas'tan aldığım Wish 'in yanına bile yaklaşmaz. Elmas Kozmetik 'ten aldığım parfüm çok daha performanslı.
Elmas'tan aldığım Wish 'in kutusu mat, Watsons 'tan aldığım Wish 'in kutusu daha parlak. Kesinlikle Elmas Kozmetik 'ten aldığım parfüm, kesinlikle orijinal, diğeri çok büyük ihtimalle fake.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Bu da fotoğrafı:

Ekli dosyalar

• IMG20230122085853.jpg
    IMG20230122085853.jpg
    4.7 MB · Görüntüleme: 107

Rayihaa

Pure Parfum
Satış Onaylı
Ekleme:
Watsons 'tan aldığım Wish 'in kapağındaki halka yazacakken, Elmas'tan aldığım parfümün halkası koptu yazmışım. Watsons 'tan aldığım Wish 'in kapağındaki halka koptu arkadaşlar.
Halkanın kopması iyiye alamet değil tabii ki.

Birkaç sene önce yani yeni versiyon çıkmadan önce kuzenimde duyduğum parfümü "Angel mı üstündeki" diye sormuştum, "Wish" demişti. Oldukça benzer kokuyorlardı. Wish'in kokusundan rengine kadar Angel öykünmesi olduğunu okumuştum geçenlerde.

Sahteyse eski versiyonu yani mavi görüneni kopyaladılar demek ki. Artık bu zincir mağazalarda da göz göre göre sahte satıyorlarsa pes doğrusu.

İthalatçı etiketlerinde ne yazıyor? Ona göre dikkat edelim.

Son düzenleme:

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı

Birkaç sene önce yani yeni versiyon çıkmadan önce kuzenimde duyduğum parfümü "Angel mı üstündeki" diye sormuştum, "Wish" demişti. Oldukça benzer kokuyorlardı. Wish'in kokusundan rengine kadar Angel öykünmesi olduğunu okumuştum geçenlerde.

Sahteyse eski versiyonu yani mavi görüneni kopyaladılar demek ki. Artık bu zincir mağazalarda da göz göre göre sahte satıyorlarsa pes doğrusu.

Watsons 'tan aldığım Wish 'in kutusunda ithalatçı firmanın etiketi yoktu.
Elmas Kozmetik 'ten aldığım Wish 'in jelatini üzerinde ithalatçı firma etiketi var yalnız yazılar çok küçük. Onun da fotoğrafını yollayayım.

Ekli dosyalar

• IMG20230122153136.jpg
    IMG20230122153136.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 70

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı

Orijinal Chopard Wish, Angel ile sadece benzer hocam. Wish durdukça yumuşatıcı kokusuna benziyor. Angel de çok seviyorum ancak Wish 'in yeri ayrı.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Var, ama koyu renk yazdıklarından fatkedememişsiniz. Bir önce yolladığınız fotoğrafta görünüyor. İçerik listesi ve Chopard logosu arasında.
Olabilir hocam. Neyse, Elmas Kozmetik 'ten bir tane daha sipariş verdim. Yeteri kadar Wish olacak elimde. Kokusuna bayılıyorum. Bittikçe alacağım inşallah.

egechetik

Eau de Cologne
Antonio Banderas Blue Seduction ile The Icon Edt… bu fiyata hic boyle bir sey beklemiyordum. Saskinlik icerisindeyim tam f/p urunleri.
7ae30f3067b4f492613e9fcb998fe70c.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Antonio Banderas Blue Seduction ile The Icon Edt… bu fiyata hic boyle bir sey beklemiyordum. Saskinlik icerisindeyim tam f/p urunleri.
7ae30f3067b4f492613e9fcb998fe70c.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
Blue Seduction kadın parfümü kullanmıştım. Her şeyiyle çok iyiydi. Kokusu muazzam, kalıcılığı edtye göre gayet iyiydi. Eskiden pek ucuzken şimdi 400-500 TL bandında.

Mode XL

Pure Parfum
Satış Onaylı
Cerruti 1881 Riviera. Çok komik bir rakama aldığım için fazla beklentim yoktu ama beklediğimden iyi çıktı. Bergamot ve portakal eşliğinde açılıştan sonra çiçeksi-vetiverli yapıya dönüştü. Temiz kokan bir parfüm, yaz ayları için oldukça iyi bir alternatif olabilir.

Son düzenleme:

Sparfume

Perfume Lover
Satış Onaylı

cakcetin

Perfume Lover
Satış Onaylı
Volkan derki: "Vay anasini... Bu guzellikler benim de listemde.. suphinin hicbi yerde satisi yok.. Helal olsun..." Guzel gunlerde kullan arkadaşım...

CPH2219 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkür ediyorum
Volkan güzel demiş sağolsun
Subhi haklı bulması zor ama marka sahibi sağolsun ulaşmam adına baya yardımcı oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sirab

Pure Parfum
Satış Onaylı
xPixa'dan 2019 batch Initio Oud For Greatness aldım elimde de daha önce 2021 yılına ait sample vardı. Enteresan şekilde 2021 sample kuruyuşta Baccarat Rouge kokarken, 2019 batch ise Creed Aventus kokuyor. Kokuyu kullananlar arkadaşlar ne düşünür yorumlarınızı bekliyorum.

samosbabos

Perfume Lover
Satış Onaylı
Yorumlarını merak ediyorum :)
Hocam bu Iron Duke, sevdiğim bütün ağır notaları tek bir parfüme sığdırılmış hali gibi . Deri, barut, rom, tütün… şimdi bu 4 notayla piyasada baya güzel parfüm var. Eee o zaman iron Duke benzerdir onlara herhalde diye düşünür insan fakat işin aslı öyle değil 😅. Dumanlı tütsülü harika bir havası var parfümün başından sonuna kadar. ama en çok hissedilen nota dengeli hayvansılıktaki oud. O kadar büyük bir kargaşa var ki baz noktalar kendilerini göstermek için adeta savaş veriyorlar 😄 ve bazıları savaşı kazanıyor ve parfüm hep Bir değişim halinde.

Son olarak performansına değineyim. 2 fıs etrafındakilere savaş açman için yeterli, o kadar güçlü😂 kalıcılık zaten kıyafetten 1 hafta çıkmıyor.