En Son Aldığınız Parfüm

Swann

Perfume Lover
Satış Onaylı
La nuit tresor ya stok disi ya discount olacak, hicbir yerde yok! En son Boyner de bir adet yakalayip aldim, umarim lancome boyle bir hata yapmaz, a la folie’e yaptiklari gibi
11D25E61-9CF5-4DAC-BB8C-5AD8E73EB34D.jpeg

Sparfume

Perfume Lover
Satış Onaylı
SERGE LUTENS aşığı (en büyüğü takibi MDCI ..Cyphre Palatin) bir ese sahip olunca indirimleri gormezden gelemedim..Fena kandiriyor beni (Sorgo lotonslor ondoromo gormos omo sokon olmo bok)
2770a6fa81ca2aeb9651e8f881d33a62.jpg

CPH2219 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Hepsiburada üzerinden Elmas Kozmetik 'ten bir adet, Watsons internet sitesinden bir adet olmak üzere iki adet Chopard Wish aldım. İnşallah ikisi de orijinal çıkar. Kargolar tatil adresime gelecek, Cumartesi inşallah tatile çıkıyoruz. İnşallah geldiğinde yorumunu yaparım.

Rorschach

Eau de Parfum
Hepsiburada üzerinden Elmas Kozmetik 'ten bir adet, Watsons internet sitesinden bir adet olmak üzere iki adet Chopard Wish aldım. İnşallah ikisi de orijinal çıkar. Kargolar tatil adresime gelecek, Cumartesi inşallah tatile çıkıyoruz. İnşallah geldiğinde yorumunu yaparım.
elmas kozmetikten alışverişim oldu iki kez, ikiside orijinaldi

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Herkese günaydın,
Miss Dior Cherie kullandım, güne hazırız inşallah.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Watsons 'tan Chopard Wish aldım, kesinlikle orijinal değil.
Hepsiburada Elmas Kozmetik 'ten aldım, yüzde yüz orijinal.
Yarın Elmas Kozmetik 'ten bir tane daha Wish alacağım.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
İthalatçı etiketi hangi firma? Diğerinden farklı mı?
Hocam, Elmas Kozmetik 'ten aldığım yeşilimsi, diğeri masmavi.
Elmas Kozmetik 'ten aldığım parfümün başlığındaki halka hemen koptu, diğerindeki taş gibi.
Koku farkı müthiş derecede fazla. Elmas Kozmetik 'ten aldığım Wish, eskiden kullandığım Wish'in kokusuyla birebir aynı.
Watsons 'tan aldığım Wish 'in orijinal koku ile alakası yok.
Watsons 'tan aldığım Wish İtalyan, diğeri Fransız üretimi.

Ekleme:
Watsons 'tan aldığım Wish 'in kapağındaki halka yazacakken, Elmas'tan aldığım parfümün halkası koptu yazmışım. Watsons 'tan aldığım Wish 'in kapağındaki halka koptu arkadaşlar.

Son düzenleme:

Rayihaa

Pure Parfum
Satış Onaylı
Hocam, Elmas Kozmetik 'ten aldığım yeşilimsi, diğeri masmavi.
Elmas Kozmetik 'ten aldığım parfümün başlığındaki halka hemen koptu, diğerindeki taş gibi.
Koku farkı müthiş derecede fazla. Elmas Kozmetik 'ten aldığım Wish, eskiden kullandığım Wish'in kokusuyla birebir aynı.
Watsons 'tan aldığım Wish 'in orijinal koku ile alakası yok.
Şöyle bir bilgi buldum aşağıda linkini verdiğim sayfada: "Lütfen dikkat, bu parfüm 1997 formülünden bariz farklarla reformüle olmuştur ve rengi değişmiştir."

Fragrantica yorumlarında eski parfümün mavi renkli, Angel benzeri paçulili baskın bir koku olduğunu, yeni parfümünse yeşil renkli, paçuli yerine karamel vanilya baskın bir koku olup çabucak uçup gittiğini yazmışlar.

Watsons'taki bu yüzden farklı olabilir. Eğer öyleyse en azından "sahte değilmiş" dersiniz.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Şöyle bir bilgi buldum aşağıda linkini verdiğim sayfada: "Lütfen dikkat, bu parfüm 1997 formülünden bariz farklarla reformüle olmuştur ve rengi değişmiştir."

Fragrantica yorumlarında eski parfümün mavi renkli, Angel benzeri paçulili baskın bir koku olduğunu, yeni parfümünse yeşil renkli, paçuli yerine karamel vanilya baskın bir koku olup çabucak uçup gittiğini yazmışlar.

Watsons'taki bu yüzden farklı olabilir. Eğer öyleyse en azından "sahte değilmiş" dersiniz.
Olabilir hocam, faydalı bir paylaşım olmuş. Teşekkür ederim.

Rayihaa

Pure Parfum
Satış Onaylı
Siz böyle yazınca şişe tasarımını merak ettim, kapağı açmak için halkanın koparılması mı gerekiyor diye. Bir kutu açma videosu buldum. Şişe mavi ve o halka koparılmıyor, kapağın üzerinde kalıyor.

Bu arada hem İtalya, hem Fransa üretimi olmuş Wish'in. Eğer Watsons'takinin tarihi eskiyse orijinal formüllü kıymetli bir şişe bulmuş da olabilirsiniz.

Son düzenleme: