En Son Aldığınız Parfüm

cakcetin

Perfume Lover
Satış Onaylı
IMG_5058.jpg

photo-output.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sparfume

Perfume Lover
Satış Onaylı
MDCI...CHYPRE PALATIN

Esime nikah hediyesi ... Millet altin , saat ne bilim kravat ignesi hediye alir takar... Bohca yapip icine ropdöşambır (nasil yaziliyosa artik) terlik, ic camasiri felan koyar ben tööö baska kitadan yuzundeki o ifadeyi gormek icin getirttim.. (İlk tanıştığımız gunden beri dilindeydi, sahip olmayi cok istiyordu onun uzerine parfüm tanimiyordu basyapitti vs vs) ben de işte garibim.. asla unutulmayacak bir anın en guzel hediyesi olur , paketi actiginda sok olup canim karıııım diyerek bana sarilir, hatta filmlerdeki gibi havada beni döndürür felan sandim ama herif gitti sise kapağını (adamin kafasini) optu... Cocuk gibi onunla oynadi... Ben şok

CPH2219 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Not: Cekim kendisine aittir utanmasa onunla yatacak... (Pisss )
0b6ffaebfd1782cab670227f4f667cae.jpg

Son düzenleme:

Sadık

Eau de Parfum
MDCI...CHYPRE PALATIN

Esime nikah hediyesi ... Millet altin , saat ne bilim kravat ignesi hediye alir takar... Bohca yapip icine ropdöşambır (nasil yaziliyosa artik) terlik, ic camasiri felan koyar ben tööö baska kitadan yuzundeki o ifadeyi gormek icin getirttim.. (İlk tanıştığımız gunden beri dilindeydi, sahip olmayi cok istiyordu onun uzerine parfüm tanimiyordu basyapitti vs vs) ben de işte garibim.. asla unutulmayacak bir anın en guzel hediyesi olur , paketi actiginda sok olup canim karıııım diyerek bana sarilir, hatta filmlerdeki gibi havada beni döndürür felan sandim ama herif gitti sise kapağını (adamin kafasini) optu... Cocuk gibi onunla oynadi... Ben şok

Süper bi hediye. Bende büstlü kapak hayranıyım. Koku zaten son nokta

samosbabos

Perfume Lover
Satış Onaylı
MDCI...CHYPRE PALATIN

Çok yerinde bir hediye olmuş güle güle kullansın Makedon :D

ozlemcixxx

Pure Parfum
Satış Onaylı
Arkadaşlar, Hepsiburada'dan sipariş ettiğim LVEB İntense, yerine bugün bana LVEB edp teslim edildi. Batch code sorgulaması yaptım 2019 üretimi çıktı. Kalıcılık yönünden çok iyi çıkarsa iade etmeyeceğim. :):):)
merhaba lveb intensement mı bahsettiğiniz?

Pomak

Perfume Lover
Moderatör
Benden geçer not aldı, güncel şişe Noir Extreme’ler den hem koku hem de performans olarak çok daha iyi, reformüle olmadan alın derim çok sürmez bunu da sulandırıp parfüm intense versiyonunu pazarlarlar 🙂

40B339AE-6C15-4800-BD9A-1045215DC1F0.jpeg

Son düzenleme:

NightManager

Perfume Lover
Satış Onaylı
Benden geçer not aldı, güncel şişe Noir Extreme’ler den hem koku hem de performans olarak çok daha iyi, reformüle olmadan alın derim çok sürmez bunu da sulandırıp parfüm intense versiyonunu pazarlarlar 🙂

Ekli dosyayı görüntüle 19993
Ben de boynerden siparişini geçtim bugün yarın elime gelir diye bekliyorum bakalım. Beğenirsem ben de 1-2 şişe daha alabilirim. :)

Libra

Pure Parfum
Prada La Femme ve Tom Ford Noir Extreme EDP aldım. Biz eşimle Noir Extreme EDP’yi Parfum den daha çok beğendik. Parfum, daha sert ve erkeksi geldi bana. EDP yi ben de çok rahat kullanabilirim. Hatta çook seneler önce L’occitane Ambre parfümüm vardı, eski tarz şişede. Çok severdim. Bana onu hatırlattı kokusu. Prada ise çok temiz, beyaz çiçek buketi gibi. Çok zarif bir parfüm. Kalıcılığından ve yayılımından şimdilik çok emin değilim. Kendi üzerimde çok yoğun hissedemedim ama eşim geliyor kokusu dedi. Zamanla daha iyi anlarım.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Victoria's Secret Bombshell 100 ml edp aldım. Ayriyeten 4 al 2 öde kampanyasından 1adet 50 ml Bombshell ve Very Sexy Night aldım. 100 mllik Bombshell elimde ve bugün kullanacağım. Diğerleri kargo ile gelecek. İki de pijama aldım, 4 al 2 öde kampanyasından. Saten pijamaları enfes. Tavsiye ederim.

Veysel07

Pure Parfum
Satış Onaylı
Vasat bir "blue" parfüm. Dekantını almıştım pek beğenmedim oda kokusu yaptım :)
Vasat bir parfüm yorumu bence fazla acımasızca. Blue parfümler arasında gerek genel beğeni,gerek performans,gerekse koku güzelliği açısından bence kendine en üstlerde yer bulan bir parfüm. Tabiki herkes beğenecek diye bir kaide yok ama ne zaman kullansam iltifat aldıran bir parfüm kendisi.