En Son Aldığınız Parfüm

Pomak

Perfume Lover
Moderatör
Davidoff'un ilk ve en iyi kokusu Davidoff For Men 1984, tam bir başyapıt sıvı rengi bile bir başka güzel.

2a7fae9d-9bf4-40d9-b050-16b4b274af50.jpg

Libra

Pure Parfum
Tom Ford Beau de Jour aldım. Gelmesini bekliyorum. Sadece 1 kez denediğim, ilk kokladığım anda çok erkeksi bulduğum, ancak daha sonra kağıt üzerinde kalan tertemiz, duru, ferah lavanta kokusuna hayran olduğum bir parfüm. Şu anda tekrar deneme imkanım yok ama fena halde aklıma düştü. Üzerimde çok erkeksi kokup sırıtır mı emin değilim. Eşim benim için parfümeriye gidip denedi ve hayran oldu. Sen kullanmazsan ben bayılarak kullanırım dedi. Şimdiden parfümüme el koyma planı var😄

Rayihaa

Pure Parfum
Satış Onaylı
Tom Ford Beau de Jour aldım. Gelmesini bekliyorum. Sadece 1 kez denediğim, ilk kokladığım anda çok erkeksi bulduğum, ancak daha sonra kağıt üzerinde kalan tertemiz, duru, ferah lavanta kokusuna hayran olduğum bir parfüm. Şu anda tekrar deneme imkanım yok ama fena halde aklıma düştü. Üzerimde çok erkeksi kokup sırıtır mı emin değilim. Eşim benim için parfümeriye gidip denedi ve hayran oldu. Sen kullanmazsan ben bayılarak kullanırım dedi. Şimdiden parfümüme el koyma planı var😄
Ben de denediğimde çok beğenmiştim. Güle güle kullanın :)

Seviyorum böyle sade, minimal parfümleri. Keyif almak için illa ki çok katmanlı, dramatik, iddialı olması gerekmiyor. Hepsinin yeri ayrı, farklı ruh hallerine, ortamlara göre öne çıkıyorlar benim için.

Libra

Pure Parfum
Ben de denediğimde çok beğenmiştim. Güle güle kullanın :)

Seviyorum böyle sade, minimal parfümleri. Keyif almak için illa ki çok katmanlı, dramatik, iddialı olması gerekmiyor. Hepsinin yeri ayrı, farklı ruh hallerine, ortamlara göre öne çıkıyorlar benim için.
Çok teşekkür ederim🥰

Pomak

Perfume Lover
Moderatör
Al Haramain L'aventure Blanche

Hakkında Fragrantica'da yapılan kötü yorumlara pek aldırış etmeyin derim, sentetikmiş, doğal değilmiş, yüzey temizleme malzemesi gibi kokuyormuş vs vs. Creed Smw, Xerjoff Mefisto, Mancera Wild Fruits ne kadar doğal kokuyorsa bu da o kadar doğal kokuyor performansı da bir hayli iyi.

9e756220-5b72-47e2-934b-70321f8e63bb.jpg

samosbabos

Perfume Lover
Satış Onaylı
Al Haramain L'aventure Blanche

Hakkında Fragrantica'da yapılan kötü yorumlara pek aldırış etmeyin derim, sentetikmiş, doğal değilmiş, yüzey temizleme malzemesi gibi kokuyormuş vs vs. Creed Smw, Xerjoff Mefisto, Mancera Wild Fruits ne kadar doğal kokuyorsa bu da o kadar doğal kokuyor performansı da bir hayli iyi.

Ekli dosyayı görüntüle 19200
Yurtdışından kör alacaktım zamanında vazgeçmiştim sentetik kokuyor diye yorumları okuyunca. Siz öyle diyorsanız ilk fırsatta alayım ben de :)

yanqoue

Pure Parfum
Satış Onaylı
güle güle kullanın hayırlı olsun bi sorum olacaktı bende almayı düşünüyorum yeni şişelerde reformulasyon olayı varmı acaba performansı nasıl
Teşekkürler.

Ormonde Jayne parfümlerinin 2020 civarında reformüle olduğu söyleniyor, @azzura hocam daha iyi bilir.
Eski versiyonlarını denemedim ancak yeni versiyonları kalıcılık ve yayılım konusunda bu sınıfta bir parfüm için gördüklerimin en iyisi diyebilirim. 5-6 saat çok belirgin bir şekilde yayılıyor benim tenimde, kalıcılık ise 12+ saat.

ersan_u

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme ve başta MFK serisi olmak üzere bir dizi dekant...
@azzura hocama teşekkürler.

Dipnot: Benim fotoğraftan anladığım, mahkemede delil olacak kullanılabilecek kadar olsun yeter :)
Sıfır, sıfır, sıfır :D

Ekli dosyalar

• prf.jpg
    prf.jpg
    114.6 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleme:

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Güle güle, sağlıkla, mutlulukla kullan.