En Son Aldığınız Parfüm

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Hocam nomade edp alın, yoğun versiyonunu beğenmedim ben.
Aldım bile. Ve ben Absolu versiyonuna aşık oldum. Muhteşem bir kokusu var. Ama Sephora'dan değil, Boyner'den aldım. Çünkü Sephora'da bitmiş. Ve ödüm patlayarak aldım Boyner'den, ya orijinal çıkmazsa diye. Gayet orijinal çıktı. kadın parfümleri bölümünde anlatacağım.

Swann

Perfume Lover
Satış Onaylı
Aldım bile. Ve ben Absolu versiyonuna aşık oldum. Muhteşem bir kokusu var. Ama Sephora'dan değil, Boyner'den aldım. Çünkü Sephora'da bitmiş. Ve ödüm patlayarak aldım Boyner'den, ya orijinal çıkmazsa diye. Gayet orijinal çıktı. kadın parfümleri bölümünde anlatacağım.
Hayirli olsun. Ben nomade edpyi daha cok begenmistim. Param olsa da alsam 😴😴

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Sephora onlineden aldığım Chloe Signature Absolu parfüm inşallah yarın gelecek. Onun da yorumunu yaparım.

Libra

Pure Parfum
Sephora onlineden aldığım Chloe Signature Absolu parfüm inşallah yarın gelecek. Onun da yorumunu yaparım.
Güle güle kullan Fatmacım. Ben klasik olanı bir tık daha fazla seviyorum. Absolu biraz daha sert geliyor ama yine de çok güzel ve dışardan daha çok dikkat çekiyor. Kullandığım zaman çok soran oluyor.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Güle güle kullan Fatmacım. Ben klasik olanı bir tık daha fazla seviyorum. Absolu biraz daha sert geliyor ama yine de çok güzel ve dışardan daha çok dikkat çekiyor. Kullandığım zaman çok soran oluyor.
Canım benim teşekkür ederim. Heyecan ve sabırsızlıkla bekliyorum. İnşallah yarın elime geçecek.

samettemiz34

Pure Parfum
Satış Onaylı
IMG_20220508_114941.jpg

Yine eskiden kalma parfümlerimden bir tanesi o zaman severek kullanmıştım sevmiştim yazlık rahatlatıcı hissi ve çok fazla kullananına rastlamamam yani forumda da çok görmedim benim adıma güzel bişey ve benim yazlık olarak kullanacağım ve onların arasına ekleyebileceğim bir parfüm, sıvı rengi eskisiyle aynı gibi koku hissiyatı olarakda değişen yok gördüğüm kadarıyla zaten koklayınca o eski hissi almam yetti değişen şey şişesi ve nasıl diye soran olursa fotoğraf tam olarak kokuyu anlatıyor..