En Son Aldığınız Parfüm

puredistance

Eau de Parfum
1645369763784.jpeg

samosbabos

Perfume Lover
Satış Onaylı
Hocam seride psychedelic ve bunu çok beğendim. Bu iki kokuda oldukça rafine clive kalitesini gerçekten yansıtıyor henüz benzediğini söyleyeceğim bir koku aklıma gelmiyor. Kokuları denedikçe daha ayrıntılı yazarım hocam.
Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın. Bütçem gelecekte artarsa bende bi “Matsukita” alacağım nasip olursa. Ama yakın bir gelecek gibi gözükmüyor 😂

Cora26

Eau de Toilette
bugün gittigidiyor - big parfum satıcısından Armaf CDNI aldım. Fotograf paylaşamıyorum. Çünkü, şişenin spreyi bozuk çıktı. Ürün orjinal gibi duruyor. Parfumcenter bandrollü. Koku 6-8 saattir tenimde hala duruyor.
Muhtemelen Ambalajı açtığım için iade almayacaklardı. Valla Risk alıp başka şişelere aktarım yaptım. Umuyorum armafın da sahtesini yapmıyorlardır. 🤦‍♂️😅

Ü

Üye silindi 4295

Misafir
bugün gittigidiyor - big parfum satıcısından Armaf CDNI aldım. Fotograf paylaşamıyorum. Çünkü, şişenin spreyi bozuk çıktı. Ürün orjinal gibi duruyor. Parfumcenter bandrollü. Koku 6-8 saattir tenimde hala duruyor.
Muhtemelen Ambalajı açtığım için iade almayacaklardı. Valla Risk alıp başka şişelere aktarım yaptım. Umuyorum armafın da sahtesini yapmıyorlardır. 🤦‍♂️😅
Şişenin üstünde alkol bazlı değildirli helal sertifika bandrolü var mı kardeş bi de içinden kart çıktı mı?

Çepete

Extrait de Parfum
forumdaki yorumları okuyunca herkesin beğendiği kokulardan birisi olan hep denemek istediğim Acqua Di Gio Profumo yu aldım,
kör alış oldu ama armani kokuları genel olarak sevdiğim bir frekanstan gidiyor,
bundan sonra sırada
. Bleu de chanel
. Dior homme intense
. Allure homme sport
denemek istiyorum

Ekli dosyalar

• Acqua di gio profumo.jpg
    Acqua di gio profumo.jpg
    27.6 KB · Görüntüleme: 66