En iyi Vetiver parfumu

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
2 seçenek arasında TF Grey Vetiver. yalnız performansının vasat altı olduğunu belirtiyim.

koku güzelliği benim için daha ön planda hocam ofis ortamında çalışıyorum :) bunlar dışında önerebileceğiniz başka temiz ve ferah vetiver parfümleri varsa onları da değerlendirmek isterim

ERGUN

Administrator
Yönetici
ben saf vetiver parfümlerinden çok vetiveri parfüm içinde arka planda kullanan parfümleri tercih ediyorum. ekseriyeti de karanlık parfümler hocam ofis için riskli olur.

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
bi şekilde elie saab vetiver almaya çalışın. gördüğüm en iyi vetiver harmanlarından biri

n11 de ve çiçeksepetinde satışı mevcut fakat bütçeme fazla geldi hocam ayrıca parfümü yapan kişi mfk imiş :)

Son düzenleme:

fyodor

Eau de Parfum
n11 de ve çiçeksepetinde satışı mevcut fakat bütçeme fazla geldi hocam ayrıca parfümü yapan kişi mfk imiş :)
Arkasında Francis Kurkdjian varsa çiçek veya narenciye ağırlıklı bir yapısı vardır diye tahmin ediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

remy

Pure Parfum
En iyi mi bilmiyorum ama Paul Smith Story de bu grupta iyilerden diye duymuştum. Kullanmak nasip olmadı daha maalesef.

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
En iyi mi bilmiyorum ama Paul Smith Story de bu grupta iyilerden diye duymuştum. Kullanmak nasip olmadı daha maalesef.

hocam tabiki iyi kavramı herkese göre değişir. kime göre neye göre? PSS bende duymuştum fakat üretimi durdu diye duydun. bulunması da zor biraz. TF Grey vetiver ile Encre Noire Sport arasında kalmıştım şu an için TF Grey Vetiver önde diye bilirim. bakalım araştırma devam ediyor :)

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
Tdc Sel de vetiver dekant satan var mıdır abiler :)

derinkoku

Eau de Cologne
Mükemmel bir kokusu varmış öyle diyorlar. Çok merak ediyorum bu kokuyu.

yanqoue

Pure Parfum
Satış Onaylı
TF Grey Vetiver ve Terre D'Hermes benim için en iyileri.

Forsy

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Gerek yayılım ve kalıcılık gerekse lüks hissiyatı ile benimde favori vetiver parfümüm Sultan Vetiver şu ana kadar denediklerim arasında. Günlük kullanım için Mfk Masculin pluriel de kullanılan haiti vetiveri de fena değilmiş.

İbrahim20

Eau de Parfum
Gerek yayılım ve kalıcılık gerekse lüks hissiyatı ile benimde favori vetiver parfümüm Sultan Vetiver şu ana kadar denediklerim arasında. Günlük kullanım için Mfk Masculin pluriel de kullanılan haiti vetiveri de fena değilmiş.
Bir yerlerde Sultan Vetiver'in adı geçtikçe aklıma hep siz geliyorsunuz :)