En etkileyici en yaratıcı en sevdiğiniz parfüm şişesi(leri)

Ntmm22

Pure Parfum
Nikos sculpture şişesi de çok güzel boş şişesinide alacağım cinsten,, bu arada bond markasının şu ara hypelanan kokusu lafayette ile çok benzer oluşuda 95 yılında üretilen nikosun başarısı mı yoksa bondun başarısızlığı mı bilemedim.

U

ukiyo

Misafir
Zehirli elma şişe tasarımı ile Dior'un Poison serisi kadar ismiyle uyuşan bir parfüm şişesi daha bilmiyorum.
Dior Addict'in de o karanlık yanından gelen adı gibi müptela eden kokusuyla şişesi yine ayrı uyumlu.
Guerlain Shalimar. Ahh o nasıl muhteşem şişe tasarımıdır. Tac Mahal'den esinlenerek yapılmış. Daha güzel bir şişe düşünülemezdi, tabii bir de yapım yılı hesaba katılınca şu an için böyle hala en muhteşem şişelerden biri olma bayrağını elinde tutması sürpriz olmasa gerek.
Son olarak; Chanel'in Chance serisi dışındaki o dikdörtgen köşeli şişeleri bana çok şık geliyor(No 5, No 5 L'eau, No 19 Poudre ve Coco Mademoiselle). Belki çok sade evet ama o sade şişelerinde böyle devleşmiş kokular olmasından sebep, sadeliği asaletinden geliyor gibi gelmiyor mu size de?:)

Ahmet35

Eau de Toilette
Aventus
By killian
De marly herod
Valentino omu intense
Spicebomb
Dior sauvage
Chanel no 5
Chanel bleu de chanel
Ysl Y edp
Ysl l'homme

ERGUN

Administrator
Yönetici
son zamanlarda şu arkadaştan daha yakışıklısını görmedim. şişe rengi, tasarımı, diğer xerjofflar dan farklı gümüş rengi kapağı, papyonu hatta kutusuyla bir bütün olarak kusursuz bi tasarım. zaten son dönemde xerjoff bu sunum işini farklı boyuta taşıdı, hayranlıkla takipteyiz..

xx.jpg

almıla

Perfume Lover
Thierry Mugler tasarımlarını seviyorum özellikle womanity'i şişesi için almıştım

fyodor

Eau de Parfum
Ben mücevher gibi sunulan parfüm şişelerini çok beğenemedim. Sanki parfüm değil de mücevher kutusu gibi duruyor. Bunu genelde pahalı markalar yapıyor zaten belki de kullanıcıya çok iyi bir ürün sunduklarının mesajını vermek istiyorlar ama bana rüküş geliyor. Ben daha şade ama aynı zamanda özel şişeleri beğeniyorum. Mesela chanel anteus un şişe tasarımı çok hoşuma gidiyor. Sade ama dikkat çekici ve ikonik. Hatta kokusundan daha çok hoşuma giden şişesi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Forsy

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Lubin markasının şişeden ziyade dış kapak kutu tasarımı baya etkileyiciydi. Al masaya koy aksesuar gibi dursun tarzı. Xerjoof ve bazı Terenzi şişeleri de özellikle gece parlayan şişeleri misal Casonova da etkileyici tasarımlar olarak nitelendirelebilir.

U

ukiyo

Misafir
Zehirli elma şişe tasarımı ile Dior'un Poison serisi kadar ismiyle uyuşan bir parfüm şişesi daha bilmiyorum.
Dior Addict'in de o karanlık yanından gelen adı gibi müptela eden kokusuyla şişesi yine ayrı uyumlu.
Guerlain Shalimar. Ahh o nasıl muhteşem şişe tasarımıdır. Tac Mahal'den esinlenerek yapılmış. Daha güzel bir şişe düşünülemezdi, tabii bir de yapım yılı hesaba katılınca şu an için böyle hala en muhteşem şişelerden biri olma bayrağını elinde tutması sürpriz olmasa gerek.
Son olarak; Chanel'in Chance serisi dışındaki o dikdörtgen köşeli şişeleri bana çok şık geliyor(No 5, No 5 L'eau, No 19 Poudre ve Coco Mademoiselle). Belki çok sade evet ama o sade şişelerinde böyle devleşmiş kokular olmasından sebep, sadeliği asaletinden geliyor gibi gelmiyor mu size de?:)
Yazmayı unutmuşum ama bu listeme ek olarak Jean Paul Gaultier parfümlerinin şişeleri de yaratıcılıkta sınırları zorlayanlardan.

Mustafa2121

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Carolina herrera good girl
House of sillage
Clive christian
T.terenzi
Ayrıca xerjoff casamorati serisinin şişeleri çok güzel koleksiyon yapası geliyor insanın 5 şişem mevcut şu anda :)

U

ukiyo

Misafir
Kesinlikle öyle jpg şişede mükemmel kokuları bir tık iyi olsa şişelerinden koleksiyon yapardım:) ki şuan üçtane var

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Ben de aksine Le Male ile Classique edt'yi hem kokusuyla hem şişesiyle enfes bulurum. Ancak siz de pek iyi bulmadığınız halde 3 şişe biriktirebilmişseniz, beğendiğiniz parfümlerde durum nasıl oluyor, hesaplayamadım bile:)

fyodor

Eau de Parfum
Amouage ın bayan kokularının şişelerini çok beğeniyorum. Doğulu bir havası olduğu için de evde vitrine koysan doğu seyahatinde bakırcılar çarşısındaki züccaciyelerden almış gibi durur. ( gümüşlüğe de konabilir yeni türedi bu mobilya türleri amaç kadınların gözünü boyamak ) Evet evet hayal ediyorum her renginden seri yapıcaksın bunun vitrinde 7 li cam fil setinin hemen yanındaki rafa çok yakışır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Diorissimo

Eau de Cologne
Benim için Şişe Tasarımı olayına son noktayı koyan marka Chanel dir. Klasik köşeli şişelerinden bahsediyorum. Parfüm şişesi denen şey budur benim için. Çok şık ve klas buluyorum. Buna yakın olarak Kilian şişeleri de çok şık. Bir de cacharel anais anais tasarımını hep çok sevmişimdir.
Aşırı şaşaalı tasarımları falan da sevmem. Oyuncak gibi geliyorlar bana.