En etkileyici en yaratıcı en sevdiğiniz parfüm şişesi(leri)

Ntmm22

Pure Parfum
Yeni bir üye olarak böyle bir konu varmıydı bilmiyorum varsa kusura bakmayın, bu konuda parfüm kokularından bağımsız olarak sadece şişeleri konuşalım istedim.
Ben AZZARO WANTED özellikle FREERIDE modelini şişe olarak çok çok başarılı buluyorum.Yine azzaro decibel parfüm ismi ve şişesi olarak çok başarılı diye düşünüyorum.
Ve son olarak parfums de marly ler diyebilirim özellikle renginden ötürü layton, ama genel olarak çok ağır kapak ağır şişe güzel kabartma hemen hemen bütün kokularını beğensemde şişeler çok başarılı diye düşünüyorum. Sizin sevdiğiniz şişeler neler.??

Asli Dayioglu

Eau de Parfum
Bana Lancome Hypnose cok basarili bir tasarim gibi gelir, bir de Hypnotic Poison'un bence zehirli elma dizayniyla adina tam uyum sagladigini dusunuyorum.

Peki iki parfumun de hipnozla alakali olmasi kaderin bir cilvesi mi acebaa

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mühendis.91

Perfume Lover
Satış Onaylı
8CB5BD3F-9F33-4487-AB9C-C72B284E42CD.jpeg

Ntmm22

Pure Parfum
Çok yaygın olduğu ve belki gözümüz alıştığı için beğenmeyebiliriz belki ama a*men ve flanker serisi şişeleride çok başarılı bence hem renk renk hem güzel bir yıldız,,gerçi berbat bir sprayerı var ama olsun

xPixa

Perfume Lover
Moderatör
Her ne kadar kokuları çok zevkime göre olmasa bile gerek sunum gerekse şişe olarak By Kilian oldukça hoşuma gidiyor.

Son düzenleme:

yanqoue

Pure Parfum
Satış Onaylı
Parfums de Marly şişeleri ve özellikle Layton konusunda ben de aynı fikirdeyim.
Oldukça kaliteli ve değerli görünüyor şişeleri.
Terre D'Hermes şişesi, yine detayları göz önünde bulundurulursa oldukça başarılı.

baron

Eau de Parfum
Dior Fahrenheit.Özellikle rengi.
Jpg Le Male
Versace Eros.(Evde aksesuar olarakta durabilir ;)

genjuri

Eau de Parfum
Hermes voyage
Dior eau sauvage (insanın eline tam oturuyor)
Good girl (eşim yazdırdı :eek:)

remy

Pure Parfum
Yaratıcı siselere kapsül tarz sisesiyle cartier lenvol diyebilirim

fyodor

Eau de Parfum
Fahrenheit ın rengi kokusuyla çok ilgili olmasa da çok hoş gözüküyor bir kamp ateşinden çıkan kıvılcım gibi. Sanki için için yanıyor.
Eau sauvage mıknatıslı kapağı çok güzel hatta benzer özellikteki diğer mıknatıslı kapağa sahip kokulardan daha kaliteli ve oturaklı duruyor.
Eskilerden safari oldukça gösterişli hatta parfüm şişesinden çok viski şişesini andırıyor.
Serge lutens şişelerini de çok beğeniyorum. Sadeliğin zerafeti gibi. Daha pek çok şişe var zaten güzel olan.
Ancak hiç beğenmediklerim de var tabi mesela Aramis classic. Çirkin demeyelim ama aşırı sıradan ve özensiz bir şişe açık parfüm şişesinden hallice

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ilkerkepce

Extrait de Parfum
Paco rabanne invictus, one million

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi