Kadın Parfümleri

Pervane

Pure Parfum
Satış Onaylı
Yves Rocher Moment de Bonheur yada Chole Edp aramaktayım. Uygun fiyata satmak isteyen arkadaşlar olursa çok sevinirim.

Son düzenleme:

Pervane

Pure Parfum
Satış Onaylı
Zor bulunan kokular da değil ama halen bir ses çıkmadı.

Pervane

Pure Parfum
Satış Onaylı
İnternetten alın hocam çok pahalı parfüm değiller.

Hocam haklısınız da birkaç gün evvel binlerce sahte şişenin ele geçirildiği memleketimizde artık birkaç firma dışında firmalara güvenemiyorum. Onlar da çok pahalı satıyorlar. Alım gücüm de yüksek olmadığı için bu şekilde forumdan edinmeye çalışıyorum.

Mertus

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Burada indirimleri duyuralım bölümünden aldığım bilgi sayesinde geçen hafta hopi ile morhipodan %25 indirimle bir şeyler almıştım. Sauvage kesin vardı ama eau sauvage veya extreme hatırlayamadım. Takip etmekte fayda var.

Pervane

Pure Parfum
Satış Onaylı
Yves Rocher Moment de Bonheur yada Chole Edp aramaktayım. Uygun fiyata satmak isteyen arkadaşlar olursa çok sevinirim.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Chloe edp yeni aldım, çok güzel kokudur. Belki Gardrops'ta falan bulabilirsiniz. Tabii yine orijinallik garantisi yok.

Pervane

Pure Parfum
Satış Onaylı
Moment de Bonheur'u çok beğenmiştik. Bitmiş, eşim tekrar istedi. Yves Rocher de durdurmuş güzelim kokuyu. Fragrantica'dan bakınca Chole Edp ile benzer olduklarını gördüm. Siz nereden kaça aldınız acaba?

Pervane

Pure Parfum
Satış Onaylı
Yves Rocher Moment de Bonheur bulunmuştur ancak elinizde olursa yine alabilirim arkadaşlar.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Moment de Bonheur'u çok beğenmiştik. Bitmiş, eşim tekrar istedi. Yves Rocher de durdurmuş güzelim kokuyu. Fragrantica'dan bakınca Chole Edp ile benzer olduklarını gördüm. Siz nereden kaça aldınız acaba?
Hocam, Nokta Kozmetik'ten aldım. 5 parfümü topluca aldım, tek fiyatı bilmiyorum.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Bir kadın; cazibesi ve hanımefendilik özellikleri ile öne çıkar. Birçoğumuz da bu özellikleri destekleyecek kokuları yakından tanırız. İşte sizlere en çok tercih edilen ve beğenilen kadın parfümleri listesi: https://paratic.com/kadin-parfumleri/
Listede Shalimar'ı göremedim. Nefis bir kadın parfümüdür. Ama listede çok sevdiğim kokular da var. J'Adore, Chanel no:5, Flowerbomb, Jasmin Noir, Black Orchid, Coco Mademoiselle... Ancak listeye Cacharel Amor Amor da dahil edilmiş ki, en nefret ettiğim parfümlerdendir. Kendim bir liste yapacak olsam böyle olmazdı şüphesiz. Mesela Mon Guerlain de yok listede...

Son düzenleme: