demeter parfümleri tekrar türkiyede

asumer

Founder Administrator
Yönetici
arkadaşlar merhaba

tesadüfen bulduğum www.shibella.com adresinde demeter parfüm kolleksiyonunun pek çok ürünü bulunmakta.ayrıca pek çok markanında Türkiye temsilciliği yapan firmada pek çok güzel ürüne de rastlayabiliriz.hatta arzu eden olursa split yapılabilir.özellikle ted lapidus,affinnesence,ajmal, vb pek çok fransız markasına bu siteden ulaşabilirsiniz.firma sahibi gülçin hanım son derece nazik ve ilgili birisi....ben dayanamayıp 7 tane demeteri sepete ekledim bile.diğer kokularıda denedikten sonra sizlere yazarım

Son düzenleme:

asumer

Founder Administrator
Yönetici
bu arada demeter markasını bilmeyenlere kısaca aklınıza gelmeyecek herşeyin kokusunu çıkaran firma diyebilirim.....
http://demeterfragrance.com/ adresinden markanın ürün gamını inceleyebilirsiniz.parfüm hobisiyle uğraşan herkesin deneyimlemesi gereken eğlenceli bir marka olduğunu da bilmemizde fayda var

Son düzenleme:

asumer

Founder Administrator
Yönetici
Yeni ürünler n11 ds yok galiba çoğu da eski gratis ten kalma...Bu arada pineapple,mountain air kokuları layerlanarak aventus efect yaratilabilir benden söylemesi ;)

Son düzenleme:

Debussy

Pure Parfum
Satış Onaylı
Benim de daha önce dikkatimi çekmiş bir markaydı konsept parfümleriyle. Deneyen eden var mı, kalite nasıldır :).

asumer

Founder Administrator
Yönetici
Benim de daha önce dikkatimi çekmiş bir markaydı konsept parfümleriyle. Deneyen eden var mı, kalite nasıldır :).
Daha önce çok modelini denedim ve halı hazirda elimde tutuyorum.tek notaları çok saf olmasada koku hakkında genel bir fikir edinmenize yardimci olur.yagmur kar bebek pudrasi lavanta latex jant parlaticisi ıslak toprak kokularini fena değil. Kaliciliklar düşük neticede EDC konsantrasyonunda.ancak deneyimlemek gerekir bu tarz fikirleri

Debussy

Pure Parfum
Satış Onaylı
Daha önce çok modelini denedim ve halı hazirda elimde tutuyorum.tek notaları çok saf olmasada koku hakkında genel bir fikir edinmenize yardimci olur.yagmur kar bebek pudrasi lavanta latex jant parlaticisi ıslak toprak kokularini fena değil. Kaliciliklar düşük neticede EDC konsantrasyonunda.ancak deneyimlemek gerekir bu tarz fikirleri

Sağ olun, zaten bu tarz konsept parfümlerde kalıcılık ya da yayılım beklememek lazım :). Yağmur ıslak toprak koku tarzı şeyleri merak ediyorum bilhassa denemek lazım.

asumer

Founder Administrator
Yönetici
Humidor kokusunu sabirsizlikla bekliyorum.gelecek 7 kokuyu da mutlaka yazacam

cagri

Eau de Toilette
shibella da çok az çeşit demeter var.

Bu demeter a ulaşmanın başka formulü var mıdır? imkanım olsa -notaları tanımak açısından 30 tane çeşit alırdım.