CoSTUME NATIONAL-Soul

wolvy

Eau de Toilette
Costume National'ın yeni çıkardığı öd temalı parfümü. Bana Versace oud noir'nın daha yoğun bir versiyonu gibi geldi.

HOCA

Pure Parfum
Satış Onaylı
Nerede denedin tahir, T.A. da mı

wolvy

Eau de Toilette
Evet abi gördüğüm kadarıyla Tekin Acar'a gelmiş sadece. İlginç olan, daha fragrantica'da bile başlığı yok.

HOCA

Pure Parfum
Satış Onaylı
Sağ ol ağa, e bir tekin acar yapalım. Sonuçta Costume national ın hatri var. En azından homme un hatrı var :)

mryankee06

Eau de Cologne
Geçenlerde denedim bende. Açılışı çok beğendim, sonrası da çok tanıdık geldi derken Amouage Interlude ile çok benzediğini farkettim. İlk intiba bu yönde ama bir kaç kez daha denemem lazım.

wolvy

Eau de Toilette
Parfümü dün satın aldım sonunda. Bu parfümü ilk kokladığımda "niş seriden bir parfüme benziyor" diye düşündüğümü hatırlıyorum; daha sonra Fatih Bey'in yazdığı mesajı görünce gidip tekrar Interlude'u denedim. Gerçekten de birbirlerini baya andırıyorlar. Fakat Interlude kadar derin ve yoğun değil. Ayrıca koku benzerliği olarak ayrıldıkları bir nokta var ki, Soul daha tatlımsı bir havaya sahipken Interlude biraz daha acı kalıyor. Fakat fiyat olarak Interlude'un %40ı civarı bir parfüm olmasına karşın, kalite olarak o kadar altında değil. Tabii ki Amouage kadar kompleks bir parfüm beklemeyin ama hayal kırıklığı yaşatacak bir parfüm kesinlikle değil. Öd kullanımı bakımından ise bana Versace Oud Noir'ı hatırlatıyor. Hatta Interlude ve Oud Noir'ı layer yapsam böyle kokardı sanki (gerçi büyük ihtimal Interlude Oud Noir'ı ezer geçerdi :) )

Yani böyle bir parfüm. Ben çok beğendim. Şu anda mevsimi değil ama, serin Ankara akşamlarında bir kaç kez şans vermek istiyorum.

BaddestMan

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Tekin Acar'da denedim fakat beğenimi kazanmadı pek.Bana fazla tatlı geldi ve içimi bayan bi parfüm oldu.

parfumaster

Eau de Cologne
Yasaklandı
öd ağacı çok ağır değil mi sizce? bana yapay geldi ayrıca. Sevemedim.

Gökhan Burak Erdem

Pure Parfum
Satış Onaylı
Biraz ağır ama çok değil, bence güzel bir koku, CN Scent Intense in yeniden yorumlanmış hali, erkek versiyonu bana göre, temelleri aynı kokuyor ama scent intense üstlerde çok çiçeksi kokuyor, soul ise öd ve dumansı

maximus

Extrait de Parfum
Ben Soul'u Interlude' un daha kullanılabilir versiyonu gibi buluyorum. Odun kokusu sevenler için çıra gibi bir koku

Meursault

Perfume Lover
Satış Onaylı
Bu da bana biraz şurup kokusu gibi gelmişti. Cok oldu deneyeli tabi ama sevememiştim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

taskin_gul

Perfume Lover
Satış Onaylı
Ben interlude cok seviyorum fakat dugunumde isin suyunu cikarinca gelin hanimda azar isitmistim MD (mehmedim) gondermisti denemem icin sagolsun hala gizli gizli kalan o 1 ml koklarim :))

Aragon

Extrait de Parfum
Yasaklandı
Odunsu Amber kokusu ağır basmakta , Kış aylarında kullanılması uygun bence , sizin düşünceniz nedir ?

Ekli dosyalar

• IMG_20191017_085953.jpg
    IMG_20191017_085953.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 56

remy

Pure Parfum
Bence de kış ayları kullanımı çok daha keyifli olan parfumlerden. Kapalı ortamda bulunacak isek dozajı fazla kaçırmamak lazım. Bir şişesi muhtemelen 3 sene götürür

CPH1893 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aragon

Extrait de Parfum
Yasaklandı
Katılıyorum , çok etkili bir o kadar da kış parfümü

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi