CHOPARD WİSH

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Elmas Kozmetik 'ten aldığım ikinci şişe Wish, yarın ya da öbür gün teslim edilecek inşallah.
Kokuya gelecek olursak, sabah sıktığım parfüm şu an itibarıyla tüm odayı doldurmuş durumda.
Oldukça feminen bir yapıda. Ancak günümüzde, parfümlerde kadın/erkek ayrımı kalktığı için isteyen erkekler de kullanabilir.
Kış ve ilkbahar kokusu.
İlk sıkışta çok yoğun iken bir yarım saat kadar sonra vanilyalı yumuşatıcı kokusuna dönüşüyor. Şekerli yapısı sebebiyle, çiçeksi parfüm âşıklarının kesinlikle uzak durması gerektiği parfümlerden.
Romantik, uçuş uçuş değil. Oldukça saldırgan bir parfüm.
İlk üretimi oldukça eski tarihli olduğu hâlde, zamansız bir parfüm bence.
Nispeten uygun fiyatlı olması nedeniyle şekerli/vanilyalı parfüm sevenlerin ve bir de farklı parfüm şişesi sevenlerin mutlaka elinde olması gereken parfümlerden. Kesinlikle denemeden almayınız. Kör alış yapılacak parfüm değil.

halil-A

Eau de Toilette
ismi geçen kozmetik sahte satış yapar, forumda yazdık, hepsiburada 200-300 lere tom ford satıyorlardı, diğer satıcılarında isimlerini belirtmiştik, sonrada fiyatları biraz gerçeğe yaklaştırdılar.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
ismi geçen kozmetik sahte satış yapar, forumda yazdık, hepsiburada 200-300 lere tom ford satıyorlardı, diğer satıcılarında isimlerini belirtmiştik, sonrada fiyatları biraz gerçeğe yaklaştırdılar.
Bana sattıkları iki Wish de anlayabildiğim kadarıyla kesinlikle orijinal. Sahte satış mı yapıyorlar? Bana denk gelmediği için bilemiyorum, yorum yapamıyorum bu konuda. Olamaz mı? Pek tabii olabilir. Öbür Fatma Hoca'ya(Swan) Boyner bile sahte parfüm sattı, bu hayatta her şey olabilir. Olmaz diyemem.